bugün

Star TV'nin düzenlediği Türkiye Güzellik Yarışmasının birincisi.bir zamanlar çok sık karşımıza çıkan oyuncu.oynadığı filmler Vizontele , vizontele tuuba , diziler:deli yürek , çocuklar duymasın.
Geçmişte manken olan Türkiyenin en güzel bayanlarındandır.Geçmişte kocasından şiddet gördüğü yazılmıştı...

(bkz: bende böyle hatun olacak bide şiddet uygulayacağım)**
buzda dans yarışmasının en iyi ve en azimli adaylarındandır.ancak tuba ekinci'nin yarattığı polemikler yüzünden başarısı gölgelenmektedir.
soyadını görünce güldüğüm ünlü.
insan değil kuğudur bazı bazı...
(bkz: allah ın özenerek yarattıkları)
buzda dans yarışmasında, jüri üyelerince gereğinden fazla övülmüş şahsiyettir. dünya birincisi partneri kadını bir güzel evirip çevirmiştir, sonra bu kişinin sıfıra yakın sergilediği hareketler büyük alkış almıştır. iş başka güzellik başka ama.
güzelliğini soytarılıkla gölgelemeyen karizmatik hatun.
bir donem hastasi oldugum hatun idi.
buzda dans adlı yarışmadan öğrendiğimize göre pek bi mezhebi geniş kocaya sahip bağyan. ulan ben deli oluyorum, kafayı yiyorum, elin herifi kadının orasını burasını mıncıklıyor, arkadan dayıyor, kocasında ise tık yok, adamın yüzünde huzur dolu bir tebessüm var, sanki "karımla gurur duyuyorum" diyor. zeynep hanım(!)'ın dediğine göre kocası onu teşvik ediyormuş, birbirlerine güvenler tammış, falan. ne diyelim, alan memnun veren memnun.
her hafta buzda dans adlı yarışmadaki performansıyla büyüleyen muhteşem insan...
buzda dans yarismasındaki utangac bakislari ve mutevazi tavirlari nedeniyle baktikca lady diana'yı animsadigim zarafet kralicesi.
(bkz: once you go black you never go back)
bir sürü ilaç içip intihar eden kız suratı var bu hatun da.
an itibari ile buzda dans'ta gene kendine hayran etmiş olan güzellik.
peri kızı gibi bir esmer güzeli.
kadınların istedikleri $eyleri elde etmeleri için ağladıkları gerçeklerini bir kez daha doğrulamı$ ünlüdür. *
yüksel ak gibi esmer güzeli, aklı başında kadın.
her an ağlayacakmış gibi bakan dişi emrah ya da yeni nesil küçük ceylan. keltoş bir kocası vardır. pintidir, kıskançtır.
buz da dans yarışmasını hak ederek kazandığına inandığım kişi, kimi annelerimiz ismini bilmediği halde kocasını tanıyorsa ve buz dansınıda birilerini ellemek sansa da, bizler onlara, -anne, bu buz dansı, bütün dünya da böyle yapılıyor, olimpiyatları bile olan bir spor, senin kafana bu fikirleri sokanlar yüzünden yobazlıkla suçlanıyoruz, lütfen bu düşüncelerini değiştir diyebilmeyi zeynep tokuş ve kocasının sayesinde söyleyebiliriz, söylemeliyiz, söyleyecez.

(bkz: ne yaptın anne)
kanatsız melek.
güner bey'in "kızılbaş"la devirdiği çamdan sonra gördüğüm en büyük çamı deviren hanımkız. (bkz: genç türkücüler rahatsız)
yataktan kalktığı haliyle bile etkileyici olduğunu düşündüğüm, nadir bulunan 'duru' güzellerdendir kendisi.
türkü söyleyemeyecek kadar modern! sonradan görme sunucu.
çocuklar duymasın dizisi gibi son derece sağlam bir rating alan dizide başrol oynamasına rağmen istediğini elde edemeyen ama pes etmeyen kişilik.