bugün

kabuslarin en beteri olan durumdur. malum-u aliniz evli olan er kişilerin baslarinin en büyük belasi kari dirdiridir. er kişiler kari dirdirindan kurtulmak için eksik eteğin agzina bir şaplak atarlar olmadi er olmayan kişi yallah annesinin evine kacar. - kocamdir döver de sever de size ulan-

gelgelim kişi zeyna denilen kişi ile evli oldugu vakit durum kelek bir vaziyet almaktadir. bu zeyna denilen kişi ordan oraya maceralara kostugundan kelli ahciliği tirto, camasirciliği felaket, temziliği ise evlerden irak düsmanlara yakın olsun vaziyette oldugu asikardir.

üstüne üstlük kişi boylu poslu kodummu oturtur tarzinda hükümet gibi kişi oldugundan dolayi - ne hükümeti imparatorluk gibi- bunla evli olan kişi en azindan karatede siyah kusak sahibi olmasi gerekmektedir.

eğer kara kusak sahibi değilse kişi herhangibi aile kavgasinda iki gözü mor bir vaziyette sokakta kalabilir. erkek siğinma evi olmadiğindan o eve dike dike gitmek zorunda kalmaktadir.

bir de bu zeyna kici basi acikta birakan cüretli kostumler giymeyi sevdiği için kişi kahvede mahalle baskisina maruz kalabilir.

ama arkadas ben her acinin tiryakisiyim katlanirim diyorsan, üstüne üstlük karim bu sever de döver diyorsan, biz de gönül bu aka da konar boka da diyip, o halde bize bok yemek düser diyip susariz.
herkül olduğunuza ya da herkül gibi bir karakter sahibi olduğunuza delalettir.
erkeğin kendini sürekli güvende hissedeceği evliliktir. zira zeyna yengemiz anaç ve amazonvari tavırlarıyla erkeğini her daim koruyup kollama yetisine sahiptir. ama madalyonun öbür yüzünde ise bu evlilikte normal evliliklerde gözlemlenebilecek erkek egemen aile kavramı aranmamalıdır.

--spoiler--
bir aslan ile bir inek masal bu ya bara giderler, vakit epey geç olmuştur, aslan gitmek ister. ama inek "lan amma kılıbıksın ha biriki tek daha atalım öyle git" der. bunun üzerine aslan; "kardeşim beni senin gibi evde inek beklemiyor" der ve uzaklaşır.
--spoiler--

işte zeyna ile evli olmak da böyle bişey olsa gerek.

+hamdi abi otur yav daha erken ne kılıbık adamsın.
-hadi ordan be beni evde zeyna bekliyor.
bazı ilginç avantajları da beraberinde getirebilecek bir durumdur aslında.buyrun izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=yY1ELJlKk8w
+doğum günün müydü? vallahi unuttum canım.
-lilililililililililili.

*kut*
evlenilecek eğlenilecek kız ayrımı yapmamaya çalışıyorum, ama;
zeyna evlenilecek değil eğlenilecek kız. burası kesin.
yihaa, aaaa, heya şeklinde nidalarla kavga edeceğinizin, sürekli aynı kıyafeti gimesi sebebiyle kıyafet parası vermeyeceğinizin, ancak hanımı pek göremeyeceğinizin göstergesidir.
herkülle evli olmasından iyidir herhalde yazar kadeşimizin.
eğlenilecek evlenilecek kız ayrımı yapmamaya çalışıyorum, ama;
zeyna eğlenilecek değil mecburen evlenilecek kız. burası kesin.

gözüme mi ne oldu?

kapiya carptida ondan morardi.

ya ya bak allahin su işine.
Blackie lawless'le akraba olmak demektir, WASP konserlerine beleş girebilmektir.

(#2196152)
eğlenilecek kız değildir yapılan yorumun aksine kendisi ile eğlenildiğini fark ettiğinde eğlendiğini sananın vay haline ki vay...
(bkz: zeyna nin dusmanlarina attigi yuvarlak metal silah)
sırf entryde konu edilen silah yüzünden fazla uzun sürmeyecek bir evliliktir.
zannımca güzelde masaj yapar .yoğurur yaww.
çok ekşın dolu bir ilişiki olurdu muhtemelen. ayrıca heyecan ve tempo düşmezdi hiç herhalde. ne de güzel, ne de hoş. allah mesud etsin. bir yastıkta kocayın. zeyna'da güzel bir hanım hani.
kızdırırsanız pekmezinizi akıtmasının yüksek olduğu durum.
(bkz: zeyna ya takmak)
zeyna'ya aşık olmak her türk evladının başından geçmiştir lakin, onunla evlenmek her babayiğidin harcı da değildir.

bi'kerem çok risikili, başınız beladan kurtulmaz, hayır yani ben seni korurum desen eteğiyle güler sen çekil der meşhur çığlığını ata ata mevzuya dalar.

ayrıca meşhur silahi chakram mazallah şeyinizi uçurup götürebilir.
joxer'ın boş hayali.
Kendisini ancak hercules abimiz zaptedebilir.
Belki, swh.

görsel
güncel Önemli Başlıklar