bugün

olması muhtemel bir olaydır. uzak durunuz.
(bkz: bimde satılan içeceklerden zevk suyu)
imkansız gibi birşeydir.
(bkz: bad luck brian)
taşla uçak vurmak gibidir.
bir kadın doğum uzmanı olarak çok yüksek bir ihtimal olduğunu söyleyebilirim.. Tedbirsiz olduğum bir gece sırf böyle birşey yaşamamak için ertesi gün hapını kullanması için dil döktüğüm kız arkadaşlarım olmuştur.. hatta hepsiyle barda tanıştım.. aslında uzman falan değilim ama böyle bişey mümkün efenim.. * .. Gün gelicek Bu entariyi kız arkadaşıyla birlikte okuyacak genç delikanlılara sesleniyorum.. Siz tedbiri bırakmayın 17 lira haplar al için raad olsun..
(bkz: ahtapot paul un doğumu)
imkansızdır.
hamile kalabilmek için kız olmamak gerekir.
(bkz: zevk suyu cenabet bırakır)
asıl tartışma bu.
http://inciswf.com/hamileyim.swf
Bilimsel açıdan mümkün değildir, vajinaya meni girmedikçe nafile.
Sevişme aralığı kısa ise mümkündür.
Zevk çubuğu ile hamile bırakmaktan daha zordur.
Basiniza gelebilecek en kotu olaydir.
çok çok düşük bi ihtimal. ama olay ''hamilelik'' olunca o, 0.0001 lik ihtimal bile adamı endişelendirir. siz yinede eşşeğinizi sağlam kazığa bağlayın. üstüste iki tane takın falan ne bilim.
oğlan olursa zevki, kız olursa zevkiye ismi koymayı gerektirir.
Zevk suyundan cenabet olunmaz neyin hamileliği.
geri çekilme denilen aptal korunma yöntemi bu yüzden tehlikelidir. vajinal ortamın uygunluğunun sağlanması için prostattan salgılanan bu sıvı sperm içerebilir. bu yüzden diğer korunma yöntemleri tercih edilmelidir.
biraz cıvık bir çocuk sahibi olmaktır.
Erkekler için büyük bir şereftir.Ayakta alkışlamak gerekir.evet.
zevk suyu ne lan liseli misiniz demek istediğim durumdur.

prezervatif alamıyorsan geri çekileceksin evladım. nefsine hakim olamıyorsan da aldıracaksın bir şekilde. aldırma şansın da yoksa paşa paşa evleneceksin kızla. ya da en uzak memlekete kaçacaksın, yol kenarı yeni ekmek teknen olacak. kusura bakma.
sütçünün olaya dahlini saklamaya çalışmaktır.