bugün

(bkz: insan değil bu)

sanırım arka planda büyük bir psikolojik sorun yaşadığı aşikardır. tedavi olması dileğiyle.
kedileri kesen ve fotoğraflarını internette (facebook profilinde yayınlamış ama profili emniyet tarafından kapatılmış) yayınlamış olan, büyük ihtimalle ruhsal problemleri olan, psikopat bir kız. alttaki linkte kızın çektiği kedi kesme fotoğrafları var. bunların +18 olduğunu belirtmeliyim.
dünyamızın nereye doğru gittiğini hayret ve dehşetle izliyorum. "allah ıslah etsin" demekten başka yapacak bir şey yok sanırım.

http://www.misschat.net/f...topic=663.msg1372#msg1372
Kedi kesmek = Satanizm. daha yeni ergenin insanlara kendini kanıtlamak ve dikkat çekmek için böyle bir yola sapan satanist kız. Umarım doğru yolu bulur.
kızın yakalanması için imza toplamak amacıyla bir site açmışlar.
http://www.zerrinsukut.com/
tepki gösteren bir sürü ilginç kişi gördüm sitesinde. dilekçe için toplanan imzalardan birkaçını üşenmedim seçtim. sıra numaralarıyla birlikte işte o imzalar;

332. JESUS CHRIST - OTHER COUNTRIES
510. RECEP TAYYIP ERDOĞAN - ANKARA
550. ALLAH (C.C) - OTHER COUNTRIES
719. FETHULLAH GÜLEN - OTHER COUNTRIES
771. NECMETTIN ERBAKAN - KONYA
782. ADOLF HITLER - OTHER COUNTRIES
786. MICHAEL JACKSON - OTHER COUNTRIES
856. FATIH ÜREK - BURSA
1049. RECEP TAYYIP ERDOGAN - OTHER COUNTRIES
1051. FETHULLAH GULEN - OTHER COUNTRIES
1061. 1060 - OTHER COUNTRIES
1062. TUH 1060I KACIRDIK - OTHER COUNTRIES
1073. 1060I KACIRDIK DIYENLER MALSINIZ - OTHER COUNTRIES
1098. OSOMA BIN LADIN - DÜZCE
1123. JENNIFER LOPEZ - OTHER COUNTRIES
1127. NIKOLA TESLA - OTHER COUNTRIES
1144. BARRACK OBAMA - OTHER COUNTRIES
1289. MAYKIL JEKSIN - OTHER COUNTRIES
1346. HAYKO CEPKiN DiNLiYORMUŞ BU KIZ - iSTANBUL
1355. ANANISINI SiKEYiM LiNÇ EDELiM BU KARIYI - iSTANBUL
1357. KARDEŞ ÖNCE Bi SiKSEYDiK BE - iSTANBUL
1361. EVET LiNÇ EDELiM - iSTANBUL
1362. YA LAN ÖNCE Bi SiKEYDiK - ADANA
1379. BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN - MUŞ
1382. ROCCO SIFFREDI - OTHER COUNTRIES
1385. EDWARD CULLEN - OTHER COUNTRIES
1396. EKŞIN MAN - OTHER COUNTRIES
1398. HEDEFLERiMiN ARASINDA DÜNYAYI ELE GEÇiRMEK VAR - iSTANBUL
1400. OZZY OSBOURNE - OTHER COUNTRIES
1402. GEL BERABER ELE GEÇIRELIM DÜNYAYI - ANKARA
1404. SiMDi ALIĞIN BiRi ÇIKAR BÖYLESiNE HASSAS BiR KONU DA BiLE DALGA GEÇiYORLAR DiYE FELSEFE YAPAR SAĞDA SOLDA. KARI KALDIRMANIN BAŞKA YOLU DA DUYARLI OLMAK OLDU AMINA SOKAYIM. - iSTANBUL
1407. GAMZE ILGAZ - iSTANBUL
1409. GAMZE MSN VERSENE - iSTANBUL
1418. BEYLER 123 BURSASPOR VS GALATASARAY MAÇ 2 OLUR SABAHA KADAR HEMDE. KAÇIRMAYIN DERiM. 1.80 ORAN iYi ORAN. - iSTANBUL
1420. ERDI GULERYUZ - HATAY
1421. ERDi ERHAN GÜLERYÜZLE BiR AKRABALIK VAR MI KARDEŞ. - iSTANBUL
1437. ZERRIN SÜKÜT - iSTANBUL
1438. MÜNEVVER KARABULUT - OTHER COUNTRIES
1439. CEM GARIPOĞLU - iSTANBUL
1448. SAĞ TIKLAMA ÇALIŞMIYO KARDEŞ RERSIMLERE BAKAMADIM - OTHER COUNTRIES
1450. KARDES CTRL + C YAPTIKTAN SONRA CTRL + V YAP ADRES ÇUBUĞUNA. - OTHER COUNTRIES
1474. ARKADAŞLAR CiDDi OLALIM ZERRiN BiGÜN SiZiDE KESSE SONRA SiZiN iÇiM iMZA TOPLANIRKEN HERKEZ DALGA GEÇSE iÇiNiZ RAHAT OLURMU? AZICIK DUYARLI OLUWERiN YA? CiDDi OLUN FELSEFE YAPMIYORUM BAKIN SiZiN BU SAÇMALIĞINIZ YÜZÜNDE KIZ MUTLU MESUT YAŞIYO. O ZINCIRI ALA - OTHER COUNTRIES
1480. ULAN YAVŞAK KEDiNiN AVUKATLIĞINI YAPMAK SANA MI KALDI? OLDU OLACAK MSN DE VER BELKi 1-2 KARI DÜŞÜRÜRSÜN. SiKTiR GiT BURADAN. - iSTANBUL
1498. HAKKINDA ENTRY GIRIP DE YORUM YAPMAK ISTEMIYORDUM AMA VAZGEÇTIM. (YOZISHANKO, 27.11.2009 12:31 ULAN BÖYLE SALAKLARI KiM ALIYOR BU SÖZLÜĞE? - iSTANBUL *
1508. ASLI_88@HOTMAIL.COM VERiYOR. - iSTANBUL
1607. JOHN LOCKE - OTHER COUNTRIES
1735. JAMES HETFIELD - OTHER COUNTRIES
2833. SATANIST EMO KIZLARA BURDAN SELAM - OTHER COUNTRIES

ve daha niceleri.
türkiye'de yorum yapacak alan koymazsanız olacağı budur. çok güldüm lan öff.

--spoiler--

1407. gamze ılgaz - istanbul
1409. gamze msn versene - istanbul

--spoiler--
yaptığı rezilliğin yazılı basına ve internet medyasına düşmesiyle polisinharekete geçmesi eşzamanlı olmuştur. pek memnun mesut izliyorum başına gelenleri. daha yeni başladı küçük pislik. bak bakalım bundan sonra güçlünün karşısındaki zayıf olmak nasıl birşeymiş. çok mesudum sözlük çok.
çocukluğuna inmek lazı.. lan bir dakka !?!??
şanlıurfa'da hayvanın arka bacaklarına bıçak sallayan, boğazına bıçak saplayan hayvan kasaptan zerre farkı olmayan bebe.

o bey abiye ne mi oldu 1 milyar ceza yemiş! bu salağın da olacağı o.

anne baba olmanın, çocuğunun farkında olmanın gerekliliği işte bu zamanlarda daha da ortaya çıkıyor. modern zaman ailesi çocuğudur büyük ihtimalle. anne babab iş-güç peşinde bu yavrucak(!) da kendine kucak(!) açan satanist abilerinin kollarında zevk oyuncağı olduktan sonra bu hale geliyor.
bugün yani bayram bitmiş, okullar açılmışken, başına gelecekleri heyecanla beklediğim küçük psikopat!
satanist yada psikolojik bozukluğu olduğunu inanmadığım sadece ilgi çekmek için bunları yapan çocuk. ama umarım yapıtığı yanına kalmaz ve cezasını çeker gerçi bütün türkiyeye reklam oldu bu ona büyük bir ceza oldu zaten en azından şimdilik olmasa bile ileride olacaktır.
küçükmüş sorunluymuş yok toplum onu bu hale getirmişmiş, yok niye ifşa edilmişmiş ya linç edilse imiş, bunların hiç biri ama hiçbirinin zerre kadar önemi yoktur gözümde. bu velet, kendisinden aciz bir yaratığa işkence edip öldürüp bununla bir kimlik oluşturma peşindedir ve başarmıştır. başardı ki gecemi zitip attı. simdi de hümanizm pıtırcıkları, sevgi böcükleri bu psikopat yaratık için endişe edip yaptıklarını
normalize etme bir gençlik hatası olarak gösterme peşindeler.

pek merak ediyorum bu güzel yavrucak civarınızda yaşıyor olsa idi hiç mi endişelenmeyecektiniz küçük kardeşinizi ya da ev hayvanınızı kesebileceğinden. kapınızı rahatça açıp buyur edebilecek miydiniz onu içeri. pekiyi bu velet kendini ifşa etmese idi ve biraz daha büyüyüp serpilip kendisi gibi üç beş psikopat ile birlikte bir yakınınızı bayıltıp metruk bir binada yatırıp kesip resimlerini çektirse idi o zamnan da bir gençlik hatası toplum onu bu hale getirmiş ifşa etmeyelim mi diyeceksiniz? bütün sapık katiller küçük hayvanlara zarar vererek başlar.

simdi başına gelecekleri sıralayalım:
1-kendisini çoktan takibe almış olan bilişim polisi çoktan yazıştığı 'hail satan' falan dediği herkesi ufak ufak toplayamaya başlayacak. sizin benim gördüğümüz sözlüklere forumlara malzeme olmuş o resimleri bilişim polisi görmedi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
2-bilişim polisi konuyu eş zamanlı olarak çocuk şubesi ile paylaşacak bu minik yavru anası babası evinden alınacak. uzman pedagog eşliğinde ifadesi alınırken kuvvetle muhtemel şubeye girişi sırasında zaten korkudan işiyor olacak. anası babası olacak kıymetli büyükler de aynı zamanda ifade veriyor olacak. (bu arada evdeki bilgisayara da el konulmuş olacak ve bütün dosyalar elden geçecek) kendisi mahkemeye çıkartılacak. (ama buradan ciddi bir ceza almaz. hayvanlara kötü muamele için bu ülkede gereken düzenlemeler yok ne yazık ki)
3- shçekgörevlileri kendisinin yaşadığı eve gidecek ana baba yaşam ortamı incelenecek kızın akıl sağlığının yerinde olup olmadığına bakılacak. (ki toplumda uyandırdığı infial nedeniyle öpe öpe bir süre müşaade altında tutulacak bu küçük kız (!)

4-olay okuluna intikal edecek. Okulda hem polis hem de shçek uzmanları inceleme yapacak. okul bu öğrenciyi gerek işlediği vahşete dair fotoğraflar gerekse erotik sayılabilecek pozları nedeniyle atacak. bu veleti hiç bi r okul kabul etmeyecek (dışarı çıktığında da. neden devlet okulu almaz, özel okul paralı velilerin müdürün odasına basıp ümügünü sıkacakları gerekçesiyle hiç alamaz)

5- ailesi ve kendisi toplumsal izolasyona tabi tutulacak. ailenin yakın dostları görüşmeyi kesecek akrabalar uzaklaşacak yüzleri medyada yer alacakları için (ki olay yazılı görsel basına yansır yansımaz kendileri bir anda türkiye'nin en tanınmış simaları haline gelecek ve uzun süre gündemden inmeyecekler) sokakta fiziki ya da sözlü saldırıya maruz kalacaklar kiracı ise evden atılacaklar mesela. bu velet müşaadeden çıktığında ne olacak, sokakta onlarca kez sözlü fiziki saldırıya uğrayacak, okul hayatı bitmiş olacak, ailesinden ciddi biçimde şiddet görecek, bir yurda yerleştirilirse oradaki çocuklar tarafından sürekli saldırı tehdidi altında yaşayacak. vs vs hayatı bitmiş sayılır bu kızın ve ailesinin.

simdi gelelim konuya ve kuvvetle muhtemel gelişecek olaylara dair kişisel fikrime; bütün bu olaylar karşsında
derin bir hoşnutluk hissedeceğim. mesela o gözetim altına alındığında bir yurda yerleştirildiğinde ailesi perişan olduğunda içim ferahlayacak. bu yurtta şiddet gördüğünde oh çekeceğim.

çünkü üç yaşındaki bebekler bile bir canlının canını yakmamak gerektiğini bilirken, yani küçükmüş falan bahane değil. sapkın saldırgan ve marazi bir ruh ve tedavi edilmesini falan istemiyorum tek yapılması gereken bu tip yaratıklardan kurtulmak. ha nasıl kurtulmak bir sürü fikir üretilebilir hiç umurumda değil sadece bu ve bunun gibiler büyük boyları küçük boyları her ne iseler izole edilmeli başka canlıların canını yakamayacak hale getirilmeliler. vahşetten zevk alan ve küçük bir canlıya eziyet eden birinin de o canlının yaşadığı korkuyu yaşamasının, ölümün yakınında hissetmesinin çırpınmasının kurtulmak için çığlıklar atmasının benim gözümde zerrece önemi yok. başına bu gelirse tavrım ne olur;
koca bir kayıtsızlık

ha hafazanallah civarıma bir yere yerleşir evimin dibinde görürüm falan medeniyetin getirdiği yüklerden sıyrılıp saldırır üzerine ümüğün sıkar altına işetene kadar kafasını kaldırım taşlarına vurur muyum? niye yapmayayım önümde ne engel var ki? adam dövmenin ciddi bir cezası yok tck'da.
ha beslediğim sokak kedilerinden bir tanesine zarar verirse; yemin ediyorum baltayla dalarım evine. kedime eline sürmesi ihtimalinden bahsetmiyorum bile.

meraklısına not: sakın bana 'insan hakları' falan filan diye gelmeyin sinirlerim tepemde çok isteyen alsın bu insan yavrusunu evine. yalnız geceleri kapısını kilitlemeyi unutmasın.
bende satanist ile sadist olma aşkı uyandıran ergen. elini kolunu bacağını kesip güzelce fırında pişireceksin mahalledeki kediler,köpekler bayram etsin.
(bkz: iran a yollanması gereken insanlar) arasındadır.
yazık. acınılası.
hiç niyet bozulur mu buna? *
cem garipoğlu aynı vaziyeti insan üzerinde yapmasına rağmen ağır bir ceza almadıysa, zavallı kedinin öldürülmesi için belki de hiç ceza almayacak psikopat, ruh hastası geri dönüşümsüz kız çocuğu.
kimlik arayışında bir çocuk. asıl suçlu olan onun bu hale geldiğini görmeyen yakınlarıdır. akşam evde hep beraber yapılan tek şey televizyon izlemek olunca çocuklar bu hale geliyorlar yazık ki. para ver, üst baş al, yemek yap tamam süper bi annesin. çalış, para kazan, arada bir başını okşa tamam sen de süper bi babasın. gidişat iyi değil.
temiz bir sopayı hakeden velet. yiyeceği dayak çok temiz olacak ama. önlüğünü önüne geçirip, lateks eldivenleri takıp da girişecen.

lan ağzını kırdımın bebesi, seni sikenin adı ne ki böyle bir işe girişirsin sen!
muhtemelen t.c.'nin kendine has bir fenomeni olan "modern aile yapısı içinde atmık muamelesi gören özgür kız" sendromundan müzdarip, bunun gibi ailevi "durumları"nın(hani sorun gibi görünmeyip aslen sosyal anlamda, eğer popülasyonumuzun çoğunluğu gibi gerizekalı veya korkak değilseniz, sorun teşkil ettiğini anlayabileceğiniz/dile getirebileceğiniz durumlardan bahsediyorum) da etkisiyle kadınlardaki olağan karnal şehveti dışa vurmuş(evet o insanlık tarihi kadar eski, fakat hiçbir zaman dile getirilemeyen tabu var ya, aha işte o) farklı bir bok olduğunu zanneden lakin jenerasyonunun diğer bireylerinden çok da farkı olmadığını anlayabileceğiniz(yine gerizekalı veya korkak değilseniz tabii) varlık.

türkiye'nin, tıpkı dünyanın herhangi zamane başka bir ülkesi gibi çoktan(şöle bi 80lerin başından beri diyelim, iyimser olalım bir tabuyu daha yıkmayalım) s.ki tutmuş bir ülke olduğunu biliyorduk(ha inkar ediyordu çoğunuz ama malesef durum buydu). bu salak bunun kanıtı olmuştur, olan sadece o. ee, boşu boşuna eugenics demiyordum ben. sonra darviniz komaniz faşik şeytan oluyorduk mental cücelerimizin gözünde(ha olabilirim, zerre de umrumda değil, taa fi tarihinde yazdığım bir entaride de belirtmiştim, "etiketleriniz çügümde değil" kabilinden bir şeyler yazarak bu durumu). e hadi o zaman gelsin de değerleriniz, kültürünüz, kurtarıcılarınız, hayalleriniz, hocalarınız, dininiz, imanınız kurtarsın sizi şimdi demek kalıyor ama bana sanırsam şu noktada.

neyse, neil young'ın bir şarkısından bi dize ile bitirmek istiyorum sadece:

"don't feel like satan but i am to them,
so I try to forget it, anyway i can"
sözlük sayesinde ününe bir ün daha katmış 15'lik kasap. ulan meşhur etmeyin dedikçe inadına yapıyorsunuz ha! o'nu sizler var ettiniz sizler yok edin şimdi, tabii edebilirseniz!
bilmeyenler varsa deyü basın ve yayın kanunu 21/c maddesi:
''Onsekiz yaşından küçük olan suç faili veya mağdurlarının,
Kimliklerini açıklayacak ya da tanınmalarına yol açacak şekilde yayın yapanlar birmilyar liradan yirmimilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılır. Bu ceza bölgesel süreli yayınlarda ikimilyar liradan, yaygın süreli yayınlarda onmilyar liradan az olamaz.''
muhtemelen arkadaşları tarafından "zerroş çok havalısın, süpersin, hep seni konuşuyorlar" diyerek gazlıcakları, kendini iyice bir bok zannedecek ergen değilde çocuk daha. çocuk yaşta bunları yapan kişinin psikolojisinin bozuk olduğundan emin olduğum gibi, potansiyel katil olması durumu şaşırtıcı olmaz.
reşit olmamış, sapkınlığı/kişilik bozukluğu/hastalığı olan bir bireyin ad ve soyad olarak teşhir edilmemesi gerektiği halde çok bir matahmış gibi hemen sözlükte başlığı açılan kişi. umarım olay medyaya yansırsa yazılı ve görsel basın da ismi z.s. şeklinde vermek yerine ferman gibi ilan etmez.
adını google'a yazıp bu sayfada kendini arayacak olan çocuktur. evet çocuktur; ama kendini fahişe ve satanist görmektedir.
bu yolla da popülerlik kazanacaktır; liseyi zar zor bitirecek;hiçbir zaman doktor, mühendis, öğretmen, biyolog,mimar vs. vs. ünvanlara sahip olamayacak, hayatının geri kalanında kediye yaptığı muamelenin benzeriyle karşılaşacaktır.
acımaktan başka ne gelir, ben bu yazıyı ona yazdım
Kedi keserek kendini kanıtlamaya çalışan , daha doğrusu öyle düşünen 15 yaşında çocuk.
kedi keserek kendini tatmin etmeye çalışan reklam meraklısı ergenin ismiymiş.
güncel Önemli Başlıklar