1. 1.
  kedi keserek kendini tatmin etmeye çalışan reklam meraklısı ergenin ismiymiş.
  2 ... satchafunkilus
 2. 2.
  Kedi keserek kendini kanıtlamaya çalışan , daha doğrusu öyle düşünen 15 yaşında çocuk.
  ... mosso
 3. 3.
  adını google'a yazıp bu sayfada kendini arayacak olan çocuktur. evet çocuktur; ama kendini fahişe ve satanist görmektedir.
  bu yolla da popülerlik kazanacaktır; liseyi zar zor bitirecek;hiçbir zaman doktor, mühendis, öğretmen, biyolog,mimar vs. vs. ünvanlara sahip olamayacak, hayatının geri kalanında kediye yaptığı muamelenin benzeriyle karşılaşacaktır.
  acımaktan başka ne gelir, ben bu yazıyı ona yazdım
  5 ... nickimsist
 4. 4.
  reşit olmamış, sapkınlığı/kişilik bozukluğu/hastalığı olan bir bireyin ad ve soyad olarak teşhir edilmemesi gerektiği halde çok bir matahmış gibi hemen sözlükte başlığı açılan kişi. umarım olay medyaya yansırsa yazılı ve görsel basın da ismi z.s. şeklinde vermek yerine ferman gibi ilan etmez.
  5 -1 ... mykalkan
 5. 5.
  muhtemelen arkadaşları tarafından "zerroş çok havalısın, süpersin, hep seni konuşuyorlar" diyerek gazlıcakları, kendini iyice bir bok zannedecek ergen değilde çocuk daha. çocuk yaşta bunları yapan kişinin psikolojisinin bozuk olduğundan emin olduğum gibi, potansiyel katil olması durumu şaşırtıcı olmaz.
  2 ... kekligimi vurdular
 6. 6.
  bilmeyenler varsa deyü basın ve yayın kanunu 21/c maddesi:
  ''Onsekiz yaşından küçük olan suç faili veya mağdurlarının,
  Kimliklerini açıklayacak ya da tanınmalarına yol açacak şekilde yayın yapanlar birmilyar liradan yirmimilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılır. Bu ceza bölgesel süreli yayınlarda ikimilyar liradan, yaygın süreli yayınlarda onmilyar liradan az olamaz.''
  4 -1 ... sir floyd yann
 7. 7.
  sözlük sayesinde ününe bir ün daha katmış 15'lik kasap. ulan meşhur etmeyin dedikçe inadına yapıyorsunuz ha! o'nu sizler var ettiniz sizler yok edin şimdi, tabii edebilirseniz!
  2 ... kerameti kendinden menkul
 8. 8.
  muhtemelen t.c.'nin kendine has bir fenomeni olan "modern aile yapısı içinde atmık muamelesi gören özgür kız" sendromundan müzdarip, bunun gibi ailevi "durumları"nın(hani sorun gibi görünmeyip aslen sosyal anlamda, eğer popülasyonumuzun çoğunluğu gibi gerizekalı veya korkak değilseniz, sorun teşkil ettiğini anlayabileceğiniz/dile getirebileceğiniz durumlardan bahsediyorum) da etkisiyle kadınlardaki olağan karnal şehveti dışa vurmuş(evet o insanlık tarihi kadar eski, fakat hiçbir zaman dile getirilemeyen tabu var ya, aha işte o) farklı bir bok olduğunu zanneden lakin jenerasyonunun diğer bireylerinden çok da farkı olmadığını anlayabileceğiniz(yine gerizekalı veya korkak değilseniz tabii) varlık.

  türkiye'nin, tıpkı dünyanın herhangi zamane başka bir ülkesi gibi çoktan(şöle bi 80lerin başından beri diyelim, iyimser olalım bir tabuyu daha yıkmayalım) s.ki tutmuş bir ülke olduğunu biliyorduk(ha inkar ediyordu çoğunuz ama malesef durum buydu). bu salak bunun kanıtı olmuştur, olan sadece o. ee, boşu boşuna eugenics demiyordum ben. sonra darviniz komaniz faşik şeytan oluyorduk mental cücelerimizin gözünde(ha olabilirim, zerre de umrumda değil, taa fi tarihinde yazdığım bir entaride de belirtmiştim, "etiketleriniz çügümde değil" kabilinden bir şeyler yazarak bu durumu). e hadi o zaman gelsin de değerleriniz, kültürünüz, kurtarıcılarınız, hayalleriniz, hocalarınız, dininiz, imanınız kurtarsın sizi şimdi demek kalıyor ama bana sanırsam şu noktada.

  neyse, neil young'ın bir şarkısından bi dize ile bitirmek istiyorum sadece:

  "don't feel like satan but i am to them,
  so I try to forget it, anyway i can"
  1 -1 ... soul forged sin
 9. 9.
  temiz bir sopayı hakeden velet. yiyeceği dayak çok temiz olacak ama. önlüğünü önüne geçirip, lateks eldivenleri takıp da girişecen.

  lan ağzını kırdımın bebesi, seni sikenin adı ne ki böyle bir işe girişirsin sen!
  1 -1 ... wall e and eve
 10. 10.
  kimlik arayışında bir çocuk. asıl suçlu olan onun bu hale geldiğini görmeyen yakınlarıdır. akşam evde hep beraber yapılan tek şey televizyon izlemek olunca çocuklar bu hale geliyorlar yazık ki. para ver, üst baş al, yemek yap tamam süper bi annesin. çalış, para kazan, arada bir başını okşa tamam sen de süper bi babasın. gidişat iyi değil.
  ... killanici