1. 1.
  kız evlenene kadar bakire olmalı diyerek doğruları söylemiş ve ardından kezolar tarafından linç edilmiştir. bu bekaret konusu açılınca kezolar kuyruğuna köz basılmış kedi yavrusu gibi niye cıyaklıyor anlamak imkansız. hayırdır bi' yaranız falan mı var? hadi eyv.
  11 -8 ... aklakara
 2. 2.
  Kendi de boksör zenciyle takılırken demek ki problem yoktu. Ar-namus bekçileri, iktidar yalakaları. Song u getirin buna.
  3 -4 ... rockonbaby
 3. 3.
  haklı olup olmaması mesele değil. kandın kendi görüşünü belirtmiş. bu memlekette insanların bakir-bakire iken evlenmesi gerektiğini savunan milyonlar var. bunu ünlü bir kadın söyledi diye neyin tafrası bu? ortada linç edilecek, yerden yere vurulacak bir durum yok. yıllardır sözlüklerde dahi aynı konuları ısıtıp ısıtıp önümüze koyup tartışıyorsunuz. sizinle aynı fikirde olmayan birini niye dışlıyorsunuz? benle aynı fikirde de değil, onun söylediğini önemsemem açıkçası. mal mal bi linç hali. hiç sevmiyorum ya şöyle hareketleri.
  6 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
 4. 4.
  katolik manastırlarından birinde italya´da alplerin kuş uçmaz kervan geçmez yerlerinde var öyle bikaç tane...ya da bayern´de güneyinde de var,en yakın yerleşiim birimine 30-35 km falan. tepede böyle daglarin arasinda.

  alman kadınları "beni deli mi zikti ulan?" diye düşünüp göndermiyo kızlarını oralara...anca psikolojisi çokbozulmuş kadıınlar,kafa dinlemek için giidiyolar.

  oralarda "rahibe" nüfusu, gitgide azalıyo, arada bir haberlerde çıkıyo.

  böyle düşünen tipler kızlarını oralara göndersinler. kimse onlara yan gözle bakmaz, inek sağmayı, tavuk beslemeyi öğrenirler. 55-60 yaşlarında kız kurusu katollik rahibeler onlara disiiplin nedir onu öğretirler.sabah 5´ de kalkmayı akşam 8 buçuk da yatmayı öğrenirler, tv yok, cep telefonu yok, radyo yok,erkek yok, mis gibi dağ havası var, keçi sütü sağmak var, elle tereyağı yapmak var, tavuk kesmek var, keşişlerin rahibe kız kardeşlerin elbiselerini dikmek var.

  tam disiplin var.

  tam zerrin özer´cilere uygun bi konu. bence bi düşünsünler.
  1 -2 ... paganviodio
 5. 5.
  Zerrin ozer "turk kizlari bakire olarak evlenmeli" dedigi icin linc edenlere bakin;
  "Sevisirim evlenmem, hamile kalirim dogurmam" diyen azgin gruh..!
  Havlamayin...
  Siz ne kadar ozgurseniz, zerrin hanim da o kadar ozgur..!
  14 -2 ... sari civciv
 6. 6.
  Ülkede kadınlar, çocuklar taciz ediliyor bu kezbanın sesi çıkmıyor. Ama böyle beyinsizliğin tescili boş lakırdıları etmek için çıkıyor ortaya. Tü senin kalıbına.
  Yalakalık ne iğrenç bir meslek böyle. Eksik olsun senin gibi yalaklar.
  1 -3 ... thelma
 7. 7.
  en saçması da Zerrin Özer'in kendisini neden tecavüze uğradığıyla ilgili sorgulayacak kitleye yaranma çabası. Allah kimseyi böyle düşürmesin.
  1 ... civilking
 8. 8.
  ülkede o kadar haber niteliği taşıyan ciddi şeyler var ki. sunların konuşuluyor olması dahi kanıma dokunuyor.
  1 -1 ... modern zaman filozofu
 9. 9.
  Genç kızlığında Türkiye nin en saygın en sevilen sanatçılarından biri buna tecavüz etmiş, yani ilk kocası o. Kadın o gün bugündür erkeklere düşman ve iftira atıyor.
  Ve nedense saçmasapan albüm çıkardığında bunu yapıyor normal zamanlarda değil.
  Ben bunun yüzüne söyledim bir kere.
  Zerrin hanım sizin sesiniz gayet güzel ve volümlü bir ses ve zenci gırtlağı var ancak ülkemiz dinleyicisin kulağına ters bir ses bir zaman sonra rahatsızlık veriyor.
  Siz
  Işın karaca
  Linet
  Yoruyorsunuz dinleyeni.
  Biraz daha sakin okuyun.
  1 -3 ... ozan oyunbozan