Advertisement

1. 1.
    Ne güzel diğerlerinin sahip olamadığına sahipsin ama zenginlik artıkça o huzursuzluk mutsuzluk hissi kaplar.
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    yalandır, öyle bir şey yoktur, inanmayın.
    1 ... hastavilla
  3. 3.
    1 fakir tespitidir.
    ... 1 station insani
  4. 4.
    Düşün lamborghini keyif vermiyor.
    ... lipsos
  5. 5.
    her şeyi elde ettiğin herşeyi taddığın için hayatta karşı sıkılma durumu. ama fakir öyle mi? her daim zengin olabileceği ümidir vardır. ve bu onu çalışkan diri tutar.
    ... rebel12
  6. 6.
    kuvvetli ihtimalle hayatım boyunca hiç yaşayamayacağım his.
    ... junxer
  7. 7.
    paraya olan teslimiyetten sonra gelen tatminsizliktir.
    ... napesend
  8. 8.
    Çünkü asıl doyurulması gerekenin ruh olduğunu unutmuştur materyalist insan.
    Ruha hizmet etmeyen hiçbir iş tatmin hissi vermez.
    ... thelma
  9. 9.
    Biz ona boşluk diyoruz.
    ... universitemezunuaskdoktoru
  10. 10.
    Bendeki tatminsizlikten ziyade doyuma ulaşmak gibi birşey oldu. Hoş bendeki zenginlik sayılmaz ama aylık ortalama 10-20.000 EUR arası gelir de fena değil Türkiye şartlarında. Gayrimenkul yaptım birkaç, 2017 Mercedes e coupe var. 2 milyon civarı birikim var. En önemlisi de toplasanız 4-5.000 tl borcum ya var ya yok. Bekarım (sözlük bayanlarına selam), dolayısıyla masraflarım çok az.

Şimdi bu duruma sıfırdan gelen biri olarak hiçbir zaman aşırı lüks merakım olmamıştı zaten. işte Smokin giyip lüks restoranlarda boy göstereyim, viski içip hahaha diye güleyim triplerim olmadı. Ne bileyim kulüplerde locayı kapatıp karıya kıza şekil yapayım, Antalya'daki lüks otellere hayvan gibi meblağlar bırakayım derdim de olmadı. Eskiden Ferrari falan görsem kıskanırdım, sahibine vay oç derdim. Ama şimdi hiç öyle araba merakım da kalmadı. Sadece Yaza doğru benim arabanın Cabrio'suna geçiş yapacam, Çünkü Cabrio arabanın keyfi bambaşka oluyor. evlenene kadar araba mevzusunu kapatacam. Çünkü araç her yönüyle tatmin ediyor.

Şu 70 yaşına gelip hala köpek gibi çalışan dedeleri hiç anlayamadım amk. şu anda Benim yaş 30, Bir aksilik olmazsa 35 a kadar çalışıp emekli olacam, gavur amcalar gibi dünyayı gezicem.

Tatminsizlik diye birşey yok. Bu günlere kimseyle minnet etmeden, tek başıma Geldim. kimseye muhtaç olmamanın ve arkamdan bir baltaya sap olamaz diye atıp tutan ne kadar eş dost akraba varsa göt etmenin yaşattığı haz bana bir ömür yeter zaten.
    1 -1 ... nesgayfe