1. 1.
  siyasal islamcıların, fakir halkı kolay yönetmek için başvurdukları yöntem.
  2 ... bir gun mutlaka
 2. 2.
  türkiyedeki islam siyasal islamdır. o da aç köpeklerin zengin olması için bir araç peçete gibi bir şeydi. bunun için kullandılar. soygun ve yağma için dinin alet edilmesi.
  2 ... kakandoboy
 3. 3.
  tevil yoluyla kitaba uymak yerine kitaba uydurmanın münafık arayışı. Kur'an'a göre; mal, altın, gümüş, sikke, dinar biriktirmek, ihtiyaçtan fazlasını vermemek, infak etmemek, sadaka vermemek, paylaşmamak büyük bir zulümdür. Birikim ateşten halkalar olarak boyunlara geçirilecek.

  Ne güzel din maşallah. Cehennem gayrimüslimlere, cennet müslümanlara. Yok öyle bir şey.
  1 ... el ojala
 4. 4.
  Zenginlik kötü bir şey değildir. Yeter ki kaynağı helal sarfiyatı hayır hasenat olsun. Yani sorumluluk ağır. Üzerinde yüce allahın emri olan kul hakkı var. Dünyevi ve uhrevi Vebali bilinse kimse kolay kolay zengin olmayı arzu etmez. Hem sonra kuranda 30 yerde zekatla ilgili ayet var ve bunların 26 tanesi namazla birlikte geçer. Peki Bu ne demek? Bu şu demek: zekat vermeyenin namazı havada kalır. Kabul edilmek şöyle dursun yüzüne çarpılır. Ahirette azap olarak boynuna dolanacak elleri yüzleri altınla gümüşle dağlanacak. Ayet ve Hadisler böyle. Öyle bedava cennet yok. Nasıl dayanak yok? Bundan daha büyük tehdit mi olur? Siz bakmayın bazı zamane müslümanlarının zekatı önemsemediğine. Onların işine öyle geliyor da ondan. Halbuki hz ebubekir:"kim zekatı vermezse onunla savaşırım" demiştir. Daha ötesi var mı? O halde islami hukukun yaşanmasına mani olanların esas kimler olduğu gün gibi aşikar. Engellesinler, hesabını sorarlar..
  -1 ... gazeloglu