1. 21.
  fakirler yüzünden zenginler iyi yaşayamıyor çalışın kazanın devamlı ağlayan fakirler çalışmazlar ağlarlar.
  -1 ... ruzhan
 2. 22.
  Kaç para lan endorfin?
  full le beni amk...
  1 ... mknopfler
 3. 23.
  Herkes mutsuz sadece mutsuzsuzluk nedenlerimiz farklı.

  Çok paramız olsaydı da böyle olurdu. Fakirler de sanıyor ki zenginler hep mutlu. He he diyip geçin.
  ... sweet but psycho
 4. 24.
  pekte yalan sayılmaz ama fakirler de pek mutlu değildir.
  dünyada hayat kaos şeklinde bir yol izler. tam kaos olmasada öngürülerinizin çoğu yakın vadede tutmaz ve rahatınızı bozan pek çok konu vardır.
  bu rahatınızı bozan konular meselesi de ilginçtir.
  eğer dışarıdan bozucu bir etken kalmazsa bu bozucu etkeni insan kendisi üretir. gider birine çatar ya da bir riske girer o da olmazsa olmadık konulara streslenir, kızar. bu bardak neden burada, hava neden kapalı felan.
  yani şu bir gerçek ki sürekli mutluluk imkansızdır anlık mutluluklar vardır ve bunlar insanlara çok adaletli dağıtılmıştır.
  fakir aylardan sonra et yiyebildiği için mutlu olur, zengin uçağını yenilediğinde mutlu olur. beyinde yarattıkları etki aynıdır.
  yeminle daha fazla değildir.
  insan böyle bir varlık. elde ettiği an kanıksar. tabi bu kanıksama süre alır.
  1 ... pilotmont 1
 5. 25.
  ah canım öylemiymişiz? ihihi.
  ... ebu fesat
 6. 26.
  Valla 5000-6000 lira her işime yarardı, zenginlerin 1 dakikada harcadığı tutar benim gibi öğrencinin her işine yarardı...

  Onlar mutlu olmasın da ben mi mutlu olayım.
  1 ... gine babunu
 7. 27.
  yalan lan. vallahi mutlular. bayiide bilmem ne vıttırı vızzik spoilerlı modelini bulup alamadığı için, bmwsine bakıp bakıp içlenen insan gördüm ben. böyle tip tip dertler harici mutlu insanlar.
  ... mofbe
 8. 28.
  bal gibi de mutlular. canları istediğinde başka yerlere gitmekte özgürler. istedikleri eğitimi alabilirler. bir de ben isteyeyim bakalım yurt dışında eğitim almayı veya yaşamayı. başarabiliyor muyum? tabi ki hayır. asıl mutsuz olan umutsuz olan biziz. kimse kendini kandırmasın.
  ... andokides
 9. 29.
  Doğrudur. 2324 lira maaş alıyorum. Altımda 98 model kartal, evim kendime ait 1+1. Bankada 3300 liram var. Zenginim ama mutsuzum. Her şey para değil arkadaşlar..
  ... emryldz
 10. 30.
  Türk sinemasının ülkemize dayattığı yalandır.
  Ulan adamların evinin içinde havuz var. Bakın bahçe değil, içinde havuz var. Yaz kış dinlemiyor mübarek. Kışın da suyu ısıtıp giriyor. Doğalgaz bu ay ne kadar gelir diye bir dert yok. Ki geçen bize 900 lira geldi şok yaşadık. Akşam ne yiyeceğiz derdi yok. Pardon bu olabilir o kadar çeşidin arasından seçmek zor olsa gerek. Çocuğunun harçlık derdi yok. Mevsime uygun kıyafete verecek para derdi yok. Pazarda domatese zam gelmiş gelmemiş koy göte rahvan gitsin. Bu gözler yıllarca dişlerini yaptıramayan insanlar gördü. Fukaralığın gözü kör olsun. Yırtık ayakkabıyla yağmurda yürümemiş insan nasıl bir şey olduğunu anlayamaz. Ama edebiyat yapmaya, dizi-film çekmeye gelince tek göz odada sobanın başında ısınmaya çalışan aile, zenginlerden daha mutlu olsun. Vay arkadaş ya! Hayatta en önemli şey sağlık, doğru. Ama para varsa sağlık da oluyor. Kafandan Vururlar, ölmezsin. Organ nakli derler, işin içine para girer. Ameliyat, ilaç tedavisi derler paran varsa çaren olur.
  Bu kadar imkana rağmen hala mutsuzsan, allah gerçekten nasip etmemiştir. Geçmiş olsun.
  10 ... sivrisineksaz1