bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kolay olan taraf olmak.

gelir adaletsizliğinin kol gezdiği canım ülkemizde ki bazı tuhaf durumları eleştirememek, aniden zenginleşen muhafazakar kesimin bir türlü ağzına alamadığı aynı kaptan yemekten kaynaklanan bir sessizliktir.

son günlerin gündemindeki memur zammı konusu ve birilerinin ağzına sakız olmuş '' zaten çalışmıyorlar, zammı haketmiyorlar'' söylemini gerçekleştirenlerin ağızlarından bazı kesimler nasıl-ne zaman-hangi yollarla zengin olmuşlardır? sorularını asla duyamazınız. çünkü güç tapınılacak bir şeydir. para ve iktidarın her zaman yanında olunması gerekir. eleştirmek ve daha ötesi eyleme geçmek ise solcuların, anarşitslerin işidir.

bir kerecik zor olanı yapın ve karşı taraf olduğunu düşündüğün insanları değil, ideolojinle paralel olanları eleştirebilmenin önemli olduğunu kavrayıp sorular sorun. ama ne mümkün...

son olarak bugün yüzde üç zammın hak olup olmadığını tartışanlara bazı meselelerin inatla hatırlatarak huzurlarınızdan ayrılıyorum.

(bkz: deniz feneri davası)
    (bkz: kayıp trilyon davası)
    7 -1 ... adimsonbahar
  2. 2.
    neden ikisini de eleştirmiyoruz? işte problem burada. akp düşmanlığı yapmak için saçmalamaktan öteye gidemiyorsunuz. you idiots.
    2 -2 ... umberto da silva junior
  3. 3.
    memur maaş zammına muhalefet ettiğini sanan tosuncukları siz sakın akp li falan sanmayın, onlar ülkede akp diye bir parti olduğunu bile bilmiyordur emin olun, tek bildikleri içinde bulundukları reel, sanal ortamda dikkat çekmek. o yüzden artık kaale alınmamalıdır bence, 657 nedir diye sorsan zaten 656 dan sonra, 658 den sonra diyebilecek kişilerdir, test ettim daha yeni, ordan biliyorum.
    1 ... nikimyirmikarakterli
kapat