1. 1.
  kaliteli maskesi olan çapulcudur. Kıskanıyoruz.
  2 -1 ... harlem zencisi
 2. 2.
  ''zengin olmak'' için çapulculuk yapmadığı aşikar olan kişidir. zenginliğine daha da zenginlik katmak için yapmıştır.

  torunlarına para dışında da, 'gerçek bir şeyler' bırakmak için çapulcu olmuştur.
  ... pizzasat
 3. 3.
  çapulcuların genel halidir.
  bu dünyada fakir değil zengin doymuyor. Hiç dar gelirlinin eylem yaptığını, isyana geldiğini gördünüz mü?
  He diyeceksiniz ki, zengin de olsa o fakirin hakkını savunuyor diye, ya bi siktir git derim ona. Çünkü,
  Asgari ücret için eylem yapmazlar.
  Akaryakıt zammı için eylem yapmazlar.
  Düşük maaş alanlar için eylem yapmazlar.
  Taksime hükümet avm yapacak diye eyleme başlayıp memlekete yapılacak yol, köprü, hava alanı için eylem yaptıklarını iddia ederler ki zerre kadar memleketi ve haklı düşündükleri için değildir. Almanyayla aynı şeyi istemeleri tuhaftır.
  Çevreci görünürler, ıstanbulun en kral ormanlarından birini sikip atmış koç holdingin kendileriyle aynı safta almasına zerre karşı olmazlar. Birisi de çıkıp sen sarıyer ormanının ne hakla siker atarsın demez.
  Halk için yaptıklarını iddia ederler ama gidip bir aydan uzun süredir zarar ettirdikleri esnafı hiç çekinmeden demir sopalarla döverek bacağını kırabilirler.
  Sevmeyene saygı duyarım ama bu halkın yarısının desteğiyle başa gelmiş hem de üç kere üstüste gelmiş başbakanını istifaya çağırmaktan hiç utanmazlar.
  Istifa istifa diye yırtılan ağızlardan hiç erken seçim yapalım sözü çıkmaz. Götleri yemez çünkü.
  Sarısülük gibi bir iki saf boş beleş insanı ortaya itip öldürüp demokrasi şehidi unvanı verirler. Aslında o ölenlerin canlarının zerre kadar önemi yoktur bu piçler için.
  Kimse terörü bitiremez ama devlet bu ülkede terörü ne kadar azaltabiliriz diye uğraşmakta. Dün bu yılanların başını ezmeyen zihniyetler bugün devlet pkk yla işbirliği yapıyor diye çemkiriyorlar. Peki iki aya yakın süredir memleketin anasını siken bu çapulcu piçler içlerine apo, pkk, bdp bayraklarıyla giren namussuzları hangi mantıklı sebeple içlerinden çıkarmadılar?
  Hangi gaye uğruna aynı safta yer aldılar. Bu halkın en büyük düşmanıyla aynı safta yer alıp halkın ve esnafın canına ve malına zarar vermeyi hangi haklı sebep açıklar?
  Atatürk resmiyle apo resminin yanyana olmasını açıklayacak tek bir sebep söyleyin bana orospu çocukluğu dışında.
  -2 ... barismanco
 4. 4.
  Biri olduğundur biri olmak istediğin.
  ... kristewan
 5. 5.
  üstünde lacoste tshirt,altında levis kot ile son model arabasından inip eyleme giden şahsiyat, ulan senin neyine eyleme katılmak önce babanın fabrikasındaki işçilerin haklarını savun onların sırtından para yemeyi kesin önce bi ailecek göt.
  1 -1 ... yildizalmanagi
 6. 6.
  adamın zenginliğini "piç" lafıyla sindirmeye çalışan, adamın siyasi görüşlerini ise çapulcu denilerek göt etmeye çalışılan nereden baksan hazmedilemeyen eziklerin kıskandığını insanoğludur.
  1 -1 ... kaykildim