bugün

Kafası başka şeylerle meşgul olup kendine bakmayan insan durumudur.

Kimseyi takmıyorum izlenimi verir.
giyinmeye çalışıp da giyinememektir genelde.
çoğunlukla sonradan görmelerin sahip olduğu özelliktir.

aristokrasi tarlayı taparı satıp para elde etmekle olmaz, insanın içindedir. fakir insan istediği kadar zenginleşsin, bakışlarındaki ve tarzındaki fakirliği hiçbir zaman yok edemez.
çok büyük sıkıntı değildir aslında. yanınızdaki insanlar size kendi istekleri ile filtre uygulayarak bu durumu ortadan kaldırabilirler. (bkz: kötü giyinen zengin yoktur az filitre vardır)
Ferrari'ye lpg taktırmak gibi bişeydir.
(bkz: NiL KARAiBRAHiMGiL)
(bkz: BÜLENT ERSOY)
Modaci bulunarak çözülebilir konudur.
en pahalılarının birleşiminin kombin olacağını düşünmek.
tam bi mallıktır, param olsa iyi giyinirdim be.
reza zarrab:D
biraz daha zengin olmak istediği için oluşan yoğunluktan dolayı bakımsız olması muhtemel kişi.
acıkmamak için tuvalete gitmeyen kişilerin eylemidir. üç kuruş daha fazla para tutacaklarını sanırlar. ancak evde onu sömüren iki üç evlat ve eş vardır.
(bkz: Russell westbrook)
zaten değişik ortamlara girildikçe konunun sadece parayla ilgili olmadığı anlaşılır. ben de eskiden lüks mağazalardaki her şeyin şık olduğunu sananlardandım. hatta birşeylerde gözüm kalır diye loft, us polo gibi mağazalara girmezdim. neyseki üniversiteye hazırlık için gittiğim zengin dersanesinde konunun aslında parayla çok da alakalı olmadığını ön sırada oturan 2 kız sayesinde öğrenmiştim. kızlardan birinin hem annesi hem babası uzman doktordu. kızın giyimi: siyah şort (kısa tayt şeklinde) üzerine sarı renk askılı, ayakkabı klasik siyah. bir an kızın uyanır uyanmaz kapıda ayağına geçen ilk ayakkabıyla bakkala ekmek almaya çıktığını düşünmüştüm.
sade giyindikleri için atılan çamurdur. sonradan görmeler hariç.
Futbolcular en büyük örnektir.