1. 1.
    Fakir olup mutlu olmak gibi bir şey olsa gerek...
    6 -1 ... innocence
  2. 2.
    inanılması güç ama bire bir yakınlarımdan görüp hayretler içinde kalmamıza neden olan bunalıma girme durumlarıdır.
    ... kartalbey
  3. 3.
    depresyon insanları eşit kılar. ama bunu psikoterapistle konuşmak gerekir.
    ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Film konusu dahi yapılan s2msonik durumdur. Hedefe ulaşılan anda oluşan boşluk hissi yüzünden oluyor sanırım. insanın standart bir yaşamda sahip olabileceği hemen hemen çoğu şeyi elde etmişken daha ne ister ki? Bence doğru iletişim kuramamaktan kaynaklı bir durum.
    ... meruem
  5. 5.
    oluyo mu öyle ya? lan oğlum manyak mısınız zengin olsam neden depresyona gireyim, tam girecekken hop giderim bi yere gezmeye, orada da mı sıkıldım atlar geri dönerim.
    2 ... masklavi
  6. 6.
    Mallıktır. Lan hicbisey bilemiyosan git play station al oyna. Ondan da sıkılırsan al bi araba gez gel yine play station oyna. Aranızda depresyonda olan zengin varsa yaşam koçunuz olabilirim bana ulaşın. Ücretimiz aylık kdv dahil 2000 tl'dir. Üstelik memnun kalmazsanız paranız hemen iade.
    4 ... 29th
  7. 7.
    Zengin insanlar para ile satın alınan herşeyi yaptıklarıdan dolayı belirli bir süre sonra daha fazlasını arzular'lar daha fazlasını alamayınca da depresyona girerler.
    Yani zenginseniz paranın satın aldıklarına değil alamadıklarına değer verin.
    ... dikkatt
  8. 8.
    imkansızdır. zengin depresyona girmez arkadaşlar. tükenmişlik sendromu'dur o. bir fakir tükenmişlik sendromuna giremez!

tükenmişlik sendromuna girmiş, yakışıklı, kültürlü, kaslı, +1.95m beyler eqlesin!
    2 -2 ... sneeuwwit
  9. 9.
    Zamanı parayla satın alamayız. Bazı şeylerin zamanı vardır ve tren kaçtıktan sonra dolar milyarderi bile olsan bi halta yaramaz.
    2 ... insectoidzz
  10. 10.
    En güzel depresyon.
    -Her şeye lanet ettiğinde fırlatır telefonu duvara ,dönüp bakmaz bile.
    +Ben lanet ederken telefonu koltuğa fırlatıyorum,Olur da sekip yere düşerse ekranı görene kadar öküz oturuyor yüreğime.
    -direksiyon başında, bunalmıştır ve hiç birşeyi umursamaz,hızlanır,hızlanır ve bir yere toslar,dönüp arabaya bakmaz.
    +Benimse park ederken çizdiğim yerleri görünce gözlerim doluyor.
    -işe gitmeme hakları var,birkaç telefonla hallederler.
    +bense eşek gibi yataktan kalkıp işe gitmek zorundayım.
    -zengin viski açar,bense köpek öldüren.
    -parayla saadet olmaz edebiyatı yapar.
    +bense parasız saadetin olmayacağını bilir,Daha da dertlenirim.
    -gecenin bir yarısı kendine gelmek için havuzuna atlar.
    +bense kafamı banyo musluğunun altına sokarım,Ama sıcak suyu da biraz açarım ki üşütüp doktora gitmek zorunda kalmayayım.
    Velhasıl kelam zengin herşeyi daha fiyakalı yaşar,Bize de konuşması düşer.
    5 ... kitsune youkai