1. 39.
    Birazda zenginlikle imtihan olmak istiyorum fakirlik yetti.
    ... devilworld
  2. 38.
    Zengin ama mutsuz olmak nasıl bir şey?
    1 ... hayallerle
  3. 37.
    Zengin olan insanların bir tek dünyanın her yerine canları istediğinde gidebilmesine özeniyorum.
    Onun haricinde istedigimi yiyebildiğim sağlığıma, saglıklı bedenime şükürler olsun.

Ağlıyordu...
    2 ... mrltln
  4. 36.
    Anlatılmaz, yaşanır...
    Sevilmezsiniz..
    Bir dışlama olur, orta gelirli insanlar tarafından...
    Aileniz zenginse , bu sizin suçunuz gibi davranılır, hangimiz ailemizi seciyoruz ki?
    Bir iş olsa , bu fakir, orta kesim birbirini destekler, olaydan sıyrılır, siz zenginsinizdir, tuzu kurusunuzdur, size asla acımazlar..çünkü zenginliği hazmedemezler...olmenizi tercih ederler..
    Zenginseniz pek gerçek dostunuz olmaz, ya yolmak isteyen olur, yada size yancı olup günü kurtarma derdinde olan olur.
    Bir şey alsanız, bundan dolayı da görgüsüz olursunuz.
    Yaşadığınız acılar, bazılarına mutluluk verir , ohh olsun, zaten zengindi denir.
    Zenginlerden zarar gelmez, fakirlerden gelir bence..çünkü fakir yoklukta olandir ve varlık için her şeyi yapabilir...
    Değişik hırsları olur bazi fakirlerin...ozellikle fakir ve hırslı ve para canlısı bir kiz ,trump 'dan bile tehlikelidir.
    ... hostesgorunumlupilot
  5. 35.
    Hayallerine ve isteklerine çok daha yakın olabilmektir benim için.
    1 ... iiiblacktoothiii
  6. 34.
    müşterimiz olan bir ağır sanayi fabrikanın sahibi ile geçen hafta çarşamba günü aramızda geçen diyalog:

+ abi selam, yarın müsaitsen şu revize edilecek sistem hakkında konuşmaya geleyim diyorum.
    -aa berfocum, yarın öğlene kadar gelirsen konuşalım, zira öğlen yemeği için Fransa'ya gidicem. ya da dilersen cuma günü gel daha rahat konuşuruz.
    +tamam abi, cuma görüşürüz o zaman, konu uzun uçak kaçmasın.
    -kaçmaz abim, uçak bizim çok şükür.

revizyon konuşmasında ise 10 dolar için hayvan gibi pazarlık yaptı amk pinti pezevengi...
    4 ... keshberfo
  7. 33.
    harika da, senin işte olman gerekmiyor mu ? hadi bakim.
    1 ... berserk
  8. 32.
    Bu soruyu biri sorana kadar cevabını düşünmemek.. Gibi bir şey.
    1 ... jalehan
  9. 31.
    Ben cevaplayayım hemen

1-) Fakir insanlarla dalga geçmiyorum çünkü çok fakir bir ailede büyüdüm.

2-) zengin olmak için çok uğraştım ve çalıştım kimsenin hakkını yemedim yiyenin de karşısında durdum.

3-) lüks bir mercedes'im, ferrari'm veya öyle bir arabam yok gayet sade gri bir hyundai otomobilim var.

4-) villa, yalı vb. Şeylerim yok bir apartmanda yaşıyorum.

5-) hiç öyle zengin semtlerde oturmuyorum hatta en kötü semtlerden birinde bile oturuyorum diyebilirim.

6-) çok lüks restoranlara çok lüks alışveriş yerlerine ayda yılda bir uğruyorum gidip lc waikiki'den giyiniyor simitçiden simit alıp çayla yiyorum.

7-) sabah kahvaltıda kahve, meyve suyu, gevrek falan yemiyorum ve içmiyorum.

8-) çok şık bir dekorasyonu olmayan sade bir evde oturuyorum.

9-) çok param olduğundan peşimde fazlaca şerefsizler de var onlarla uğraşıyorum.

10-) her gün kızlarla takılmıyorum, partilere falan da gitmiyorum.

Her şey para demek değil arkadaşlar cidden değil içiniz zengin olsun yeter. dünyalar kadar parası olup tek tük hayat yaşayan biriyim hepsi bu. Fakirliği de tattım zenginliğin en doruk noktasınıda.
    4 -4 ... hellenicperson
  10. 30.
    herhalde haftasonu evde ne kahvaltılık var mı diye düşüneceklerine haftasonu kahvaltıya roma'ya mı paris'e mi gitsem diye düşünüyorlardır.
    1 ... masklavi