bugün

Cocugun anneye benzedigini baz alırsak; güzel kızın annesi de güzeldir. Ve güzel kadınlar genelde zenginlerle evlidir. Dogacak guzel kız da zengin kızı olur. istisnalar da yok degil.
zengin kız güzelliği tayt ve mini etekten, varoş kız güzelliği de masumiyetten ve doğallıktan kaynaklanır.
aradaki vs yi tavlamak icin bile ruhumu teslim edecegim karsilasma.
varoş kızın güzelliği durudur , saf ve narindir. Zengin kızın ise süslü püslüdür. Varoş kız bakışı daha candandır, zengin kız bakışı ise tepeden bakma.

Versus'un galibi açık ara varoş kızdır.
(bkz: zengin kezban) var mı öyle bişey?
kız düzenli olarak spor yapıyorsa, kendisine bakıyorsa, yediklerine dikkat ediyorsa, bir sivilce çıktığında hemen o sivilceyi yok etmek için elinden gelenini yapıyorsa o kız güzel olabilir, ama akraba evliliği için aynı şeyi söyleyemem (bkz: http://www.uludagsozluk.com/k/akraba-evlili%C4%9Fi/)
varos kizi yirmisini gormeden coluga cocuga karisir, 30 a gelmeden gotu memeyi salar. zengin kiz ise herdaim fittir, bakimlidir. gelecege yatirim acisindan zengin kiz tercih edilmelidir.
en iyi kızların ayırt ettiği güzelliktir. erkekler çakmaz bu işlerden. açıkcaçası ben ne gelirse sikerim. benim için önemli olan, ten kokusu ve am darlığı. hatta göt lezzeti. temizlik vs vs.

helena rubinstein marka rimel, yves saint laurent marka ruj kullanan bir kızla, pazardan 2 milyona oje alan varoş kızın farkı yok erkekler için.

ben uzaktan kırmızı bir dudak görüyorum amına koyim. olay o. marka olan ruj kanserojen değilmiş, yok efendim acayip çevre dostuymuş, dudakları beslermiş, prestij meselesiymiş falan erkeklerin sikinde değil.

bizim gördüğümüz pembe oje hacılarım. renge odaklıyız. ya da bacakları parlatan herhangi bir spreye. ister bim'den alın ister gidip 700 tl bayılın. umrumda değil. renge boşalıyoruz biz. biz, görselliğe boşalıyoruz. tırnakları ya da kirpikleri besleyen marka kullanınca daha güzel boşalmıyoruz.

o sıfatını siktiğimin yüzleriniz daha hoş olmalı. bu da maalesef para ile değil, dna ile satın alınıyor. gerçi bu devirde dna bile satılıyor ama neyse.

ten kokusu lazım, süper vücut lazım. bunlar hep genetik işler. bıktım. komple kız istiyom. amlı mamlı süper olmalı.
esmer olan kazanır.
zenginde göt göbek vardır
fakirde kaş göz.
zenginin bakımlı ve daha etli butlu, daha seksi olduğu için alacağı karşılaşma.

Varoş kızının vajinası kokar. Ağdası kötüdür.
zengin kızı güzeldir
varoş kızı çekicidir.
lüks lokantada yemek yemek ile mahmut ustada yemek yemeyi kıyaslamak kadar gereksiz karşılaştırma, sen karnını doyur olim.
bir kilo demir ile bir kilo pamuğu karşılaştırmak gibidir.