bugün

yoktur. biraz düşünüp aksini idiaa edebilenide göremedim.
senin zihniyetine göre yakışıklı koca isteyen de fahişedir. yani sen kendin de güzel bir kız istediğin için fahişenin, orospunun teki oluyorsun bu mantıkla.
benim kendimin güzel bir kız istediğini nereden çıkardın anlamadım. ayrıca bunu maddi durumum nedeni ile söylemediğimide belirtmek isterim.
ha yakışıklı koca isteyen kız, ha zengin koca isteyen kız ikisi de maddiyat değil mi?
parayla bu işi yapan fahişeden,
daha zekidir,
daha tembeldir,
daha az namusludur,
daha az insancıldır,
daha az doğayı sever,
daha az hayvanları sever, hatta hiç ilgilenmez,
daha kaprislidir,
daha fazla geçimsizdir,
daha az güvenilirdir,
daha fazla sex düşkünüdür.

mesleği yoktur, tek mesleği zengin koca aramaktır.
Davul bile dengi dengine deyiminden şaşmayan zengin kızın farkıdır.
Orospuluk kavramının Tanımlanmaya ihtiyacı var. Pardon fahişe.

Bir insan kendi cinselliğini kullanarak bir amacı gerçekleştirmeye çalışıyorsa bu insan sex ticareti yapıyordur.

Evlendikten sonra da bana şunu alırsan bunu alırsan pazarlığı yapanlar bu kapsama dahil edilebilir.

Bakın demiyorum evli olanlar kendilerini kayıtsız şartsız köle gibi sunmak zorunda insanlardır.

Bir insanı ikna etmek adına cinselliğini kullanmak ya da cinsel perhiz ile tehdit etmek bedenini bana göre satmak ile eşdeğer bir durumdur.
Kendisini geçindirmeye yetecek düzeyde kazancı olanları da beğenmiyorsa dürüst olmak gerekirse
Yoktur.
yoktur.
Güzel kız isteyen pezevenk erkekten hiçbir farkı yoktur bence de.
sade'ın justin adlı romanında ironik bir şekilde incelenen hadise.

bence;
fahişe herkesle yatar asla zengin olamaz. diğeri tek adamla yatıp voleyi vurur.
Çalışma saati uzundur.
Zengin koca isteyen kadın profilini, "kim zenginlik istemez ki" teziyle doğrultmaya çalışanı da gördüm hahahaha

Sırf bunu dile getiren user özelinde konuşmuyorum, toplum olarak bilhassa yeni nesil kadınların neredeyse tek hedefi bu. Şeyma subaşı tarzı asalak bir hayat.
Bu nasıl bi kapatma olma, satın alınma hevesiymiş swh
Fakirler icin yoktur. Cunku siz fakirseniz herkes sizinle ayni sefaleti cekmeli.

Hayir cok zengin birisi icin namusunu gururunu satmali demiyorum sadece daha iyi kosullarda yasamayi istemek herkesin hakki.

Ayrica gunumuz erkekleri de ayni seyi düşünüyor. Mesela ogretmen kadinlarin talebi daha yuksek neden 3 - 4000 maaslilar. Erkek kendi maasiyla gecinilecegini kadinin maasiyla krediye girecegini hesapliyor. Hadi cikin yalan deyin.
kocanın zengin olmasını istemek sadece bir kriterdir. karının güzel olmanızı istemek gibi.
ayrıca konuyla nasıl bağlarım bilmiyorum ama diriliş kitabından hoşuma giden bu tespiti paylaşmak istiyorum.

''Bir yanda erkeklerin ısrarlarıyla karşılaşacağı, gizli ve geçici bir fahişeliğe teslim olmak zorunda kalacağı aşağılatıcı bir hizmetçilik işi; beri yanda güvenli ve rahat bir durum, yasanın koruduğu, bol para getiren açık bir fahişelik''