1. 1.
    fakirlerin mahrum kaldığı bir başka gerçeklik. bakın ben eskiden fakir, şimdi tuzu kuru sayılabilecek biri olaraktan farkı net olarak görebiliyorum.

fakir kızın tribi, isteği, dırdırı, abuklukları bitmez. amı öyle bir sunar ki size kızı yatağınıza aldığınıza bin pişman olursunuz. annenin kullandırtmadığı misafir odası gibidir adeta, dokunan yanar. biz neyiz şimdi, evlenecek miyiz, çeyiz düzecek miyiz falan diye bir ton kafa siker. yaptığınız zaten seks değil, güreş gibi bir şey. ay çıkar çıkarı, ay canım acıyoları hiç bitmez, sonrası daha beter zaten biliyorsunuz.

şimdi zengin kızlar da var çevremde, çoğuyla daha ilk randevuda seviştim ve işin ilginç tarafı hayatımda gördüğüm en güzel sakso çeken kızlar babası multimilyoner olan vakıf üniversite kızları çıktı. oysa ki 25 yaşıma kadar olan fakir dönemimde bir kızla sevişebilmem için en az 6 ay kahrını çekmem, pamuklu donunu indirebilmem için en az 1 saat ön sevişme ve dil dökmem gerekiyordu.

hiç boşuna hayaller mayaller yazmayın, geçen mercedes'in anahtarını capsledim alayınız entry'lerinizi silip hamam böcekleri gibi kaçıştınız.
    2 -1 ... nesgayfe
  2. 2.
    Ahlak kurallari, toplum degerleri , mahalle baskisi vs fakirler uzerinde daha etkindir.
    Zengin kiz bol s*kisir cok tecrube kazanir.
    Bundan dolayidir kiii zengin kiz iyi s*kisir..
    1 ... uludagbasinidumanalmis
  3. 3.
    sevişmeyi bilmekle, cepteki para miktarı arasında nasıl bir ilşki olduğu bilinmemektedir.
    1 ... monk of monkmountain