1. 1.
  Bunu bu şekilde katagorilendirmek elbette ki çok yanlış, fakat başaran holdingin düşen uçağı buna bir örnek.

  Ulan, zengin ya da değil, ama ortada ölen bir insan var. Gerçek ise 1 değil, 11,

  11 yaşam, 11 aile, 11 gelecek. Bir anda, yok oluyor.

  Başarım malına, parasına, puluna hayattan, yaşamaktan değerli ne var şu dünyada?

  Twitter delirmiş, hayatını kaybedenler sırf zengin diye twitter da yazılanlar kan donduran cinsten. Rahatlamış insanlar var lan twitter da. Ekşi sözlükte de gördüm bunlardan, sanırım ülkece zenginlere karşı kin besler olmuşuz.

  Dünyanın çivisinin çıkması böyle bir şey demek. ama bir şey daha var,

  Bizi zenginlerden nefret ettirenlere yazıklar olsun, yazıklar olsun ki zengini daha zengin edip fakiri daha da fakirleştirene..
  5 -1 ... n dakota
 2. 2.
  Son cümlene katılıyorum. insanların kin ve nefret dolu olmasına şaşırmamak gerek. Kapitalizm ve modern köleliğin yaygınlaşması. Fakirin haddinden fazla ezilmesi. insanlar artık bunun bilincinde olduğu için böyle davranıyorlar.
  1 ... reading
 3. 3.
  Şans onlara gülmüş, zengin olmak onların suçu mu? Fakir olmanın senin suçun olmadığı gibi. Paran varsa sende hayatını yaşa, yoksa olduğu kadar yaşa. Önemli olan eldekilerle mutlu olmayı bilmek. Ne gereği var ölen insanlar zengin ve kaliteli hayat yaşamış diye arkalarından kötü konuşmanın, sevinmenin. Zaten bunları yapanların ne insanlığa ne de kendisine faydası yoktur. iyi ki paraları yok, olsa neler neler yapmazlardı. Yok ki olanı da sevmiyorlar. bu kızların isimlerini kaç kez duydunuz iyisiyle-kötüsüyle? Belki nadiren, belki ilk defa. Yerleri ışık olsun.
  1 ... bay efendi
 4. 4.
  Maalesef acı bir olay. Ölüm zengin fakir, genç yaşlı ayırmıyor lakin genç ölümü çok koyar insanoğluna özellikle ana-babalar için evlat acısı çok ağır bir acıdır. Allah sabır versin hepsinin anne-baba ve yakınlarına.
  1 ... jhonnsnow