1. 1.
  sırıtmaktan yanak kasları yorulan doktordur.
  1 ... the revenge
 2. 2.
  Böyle doktorlar ancak özel hastanede vardır, çünkü devlettekiler yoğunluktan ve kalabalıktan hoşaf olmuş durumda.
  1 ... kishinasura
 3. 3.
  Çok doğru o kadar okumuş ama adam olamamış insanlar.
  insan muamelesi yapsın bu doktorlar yeter boşuna o kadar dayak şiddet uygulanmıyor lan it muamelesi yapıyor sanki bir anımı anlatayım bakın.
  sabah uyandım kulağım tıkanık hiç duymuyor gittim doktora
  baktı senin burnun kırık orta kulak iltihabı başlamış sinüslerin dolmuş burun kemiği tıkamış onu sinüzit başlangıçı var. Dedi sonra öğleden sonra ameliyata alayım seni.
  Ömründe ameliyat olmamış ben öğrenci halimle o şehirde kimim kimsem yok ailemin yanında ameliyat olacağım dedim. Adam duymadı git tomografi çektir gel dedi gönderdi kulak tıkalı orta kulak iltihabı ile eve gittim çeken bilir yatamadım sabaha kadar ev arkadaşım acıdı gitti majezik aldı nöbetçi eczaneden de üç tane attım öyle uyudum. Sabah gittim kulak ağrıyor hala anlatılmaz bir acı adam saat dokuzdan aşağı gelmez sonra kahvaltı yapar bastım başka hastaneye gittim ordaki doktor iltihap kurutucu yazdı kulağı açtı da memlekete gittim.
  Memlekette tanıdık doktor randevu verdi de sağolsun ameliyat oldum iki günde rahat ettim beni üç gün süründüren o doktora etmedik küfürüm yok.
  Ulan ameliyat parası bıçak parası almak için it herif bir ilaç bile yazmadı dört sene burun kırık gezmişim farkında değilim beni acil ameliyata alacaksın neden para mal oğlu.
  ... ivmurat