1. .
    bozulan arkadaşlar için siyahiler diyorum. bence doğru tespittir efendim kürk giymeler, kocaman madalyonlar, pembe escaladeler, bence bir takım apaçi türevidir; bu arkadaşlar.
    (bkz: genellemenin allahı)

edit: zenciler olaya tepkili
    1 -3 ... metalikadam
  2. .
    zenciler zamanında amerika da dışlanmıştır. ancak biz apaçileri dışlamak değil tv programlarında, internette sosyal hayatın içinde bile onları konuşup, onlarla eğlenerek topluma kazandırıyoruz.
    1 ... burmilla
  3. .
    (bkz: ku klux klan)
    1 ... dragonhead
  4. .
    (bkz: jean amerika nın şalvarıdır)
    ... bez bebek
  5. .
    peki o halde, zencilere apaçi diyeceksek, beyaz amerikalılara yamyam demeliyiz. zenci yiyen beyaz yamyamlar.
    1 ... firavunarabasiylamusatasidim
  6. .
    dogrusu beyazlar amerikanın apaçileridir olan sıçma başlık.

bir kere türkiye'de ki apaçiler ortama uyum saglamak için olmadıkları gibi giyinip marka takınırlar (sahte marka ). oysa bir zenci asla böyle yapmaz. onlar tarzlarını kendileri belirler.

bir dwayne wade takım elbise giyerken bile tarz yaratır, tüm siyahlarda böyledir. ilk başlarda abilerinden alıp giydikleri bol elbiseler onlar için tarz olmuştur. eger siyahlar apaçi olsaydı beyazları taklit edip düzgün giyinirlerdi, bol giyinip tarz yaratmazlardı.

(bkz: yov adamın harikasın yine)
    (bkz: sorma dostum evde ne bulduysam taktım)
    ... rabbim yaz dedi
  7. .
    zenciler apaçiden çok amerikanın gerçek yerlileridir ancak sonradan gelen beyazlar tarafından amerika'nın kenar mahallelerine itilmişlerdir.
    ... isyankarbumerang
  8. .
    (bkz: jean amerikanın şalvarıdır)
    ... thebalkanboy
  9. .
    apaçi her yerde apaçidir.
    yalnız zenciler daha tehlikeli apaçileridir..
    ... katkat3248