bugün

sempatık nıcklı yenı bır yazar.*
Ülkemizde bir aralar hayli rağbet gören futbolcu türü ...
bi' hikaye anlatıcam, hem de sunay akın diliylen. bi' themis varmış, nick altına hiçbi' şey yazılmazmış. bir gün themis bütün gece uyumamış, tam uyuyacakken birisi güzel bir şeyler yazmış. heyecanlanmış okumaya başlamış. okumuş, okumuş, okumuş... uykusuz kalmış, şu anda da sorumlusunun nick altına bir şeyler yazmaktaymış. aksakallı dede kılığında söyleyecek de iki çift lafı varmış.

(#8324522) evlat, sıradan demişsin ama bu adam bildiğin zenci. nesi sıradan bunun, türkiye' de zenci görünce parmağıyla işaret eden çocukları düşün, dramatize etme olayı diyorum kendisine.
tanım: entrysi çok okunsun diye gece 00.00' ı beklediğini hiç sanmadığım yazar. tabii arada geçen muhabbeti bilmediğim için salça olmak istemiyorum, olay netleşirse seve seve salça, yumurta filan olcam.

yumurta demişken, madem zenci yüzünden uykudan olduk, kahvaltıya gidiyim.
türkiyede her zaman iş yapar.namı var bir kere.

(bkz: tripod)
eskilerin arap tabir ettiği futbolcu.
3 bacaklı futbolcudur. yüz üstü düşme oranı diğer futbolculara göre daha azdır.*
(bkz: penisiyle gol atabilen zenci futbolcu)
baraja katıldığında bir elini kasığında, bir elini dizinde görebileceğimiz futbolcudur.

(bkz: abi benim için bi başı bi sonu önemli)
(bkz: siyahi oyuncu)
Bazıları Türk oyuculardan güçlü olmasa da transfer döneminde daha havalı gözüktüğü için yüksek bir maaliyetle alınan ve 1 yılın sonunda zararına satılan oyuncu tipidir.
görsel
diğer futbolculara göre daha düşük zeka seviyesine sahiptir.
Genelde çok aptal olup güce dayalı oyun oynarlar.
bir dönem için gözler önüne gelen temsilcisi ac milan' ın liberyalı golcüsü george weah' dır.
futbol takımı sahibi olsam kesinlike kadromda barındırmam bunlardan. bu kadar düşük zeka seviyesi ile futbol gibi bir oyun oynanmaz. zaten dünya kupasında afrika takımlarının seviyesi ortada. anca defansif orta saha gibi mevkilerde yaygınlar çünkü bu mevki fiziğe dayalı, zekaya değil.
hiç var olmasalardı futbol dünyası bir şey kaybetmezdi. bir alt versiyonları da kuzey afrikalılardır. şu kavruk ten mi deniyor ne sikimse, gereksiz şeyler bunlar.

öjeniyi destekliyorum, evet.
normal futbolculara göre yarı yarıya düşük iq ile futbol oynar.
(Bkz:pele)
fransa liginin berbat oluşunun temel nedeni.
(bkz: vasıfsız eleman)
(bkz: vasat zeka)
ne yazık ki normal insanlara göre iq olarak daha gerilerdedir. avrupa futbolu kendilerinden kurtulur umarım.