1. 1.
  Zeki yazarlar tarafından bilinen gerçek.

  Artı karmalı yazarlar ise yalaka tiplerdir. Kendi düşüncelerini değil, artı oy alacakları yazıları yazarlar. Primcidir çoğunluğu.

  Edit : primci tiplerin zoruna gitmiş anlaşılan.
  3 -8 ... aydinoglu vontmarte
 2. 2.
  (bkz: başlık entry karma uyumu)

  reyiz karmada "zeka sorunu var" diyor. etme, boş ver. sen ses kaydı at bırak bu yazın hayatını.
  2 ... hergele kutay
 3. 3.
  (bkz: Kan tutan kasap)

  Zeki ama çalışmıyor.
  2 ... felisdomesticus
 4. 4.
  bilinen bir gerçektir.

  zeki yazarların eksi karmalı olması

  lan eksi ile eksiyi toplayınca bile gene eksi oluyor. 1 milyon tanesini toplasak bile daha hala pozitif sayılara geçemiyorlar hep negatif hep negatif. sol tarafa bakıyorsun kendi kız kardeşi ile fantezi kuranlar mı ararsın yoksa yatalak dedesinin kucağına oturmak/onu kucağına oturtmak isteyenler mi. komşusu olan adamın karısı ile hayaller kuranlar mı ararsın asansörde bilmem kimin kızı ile mahsur kalıp fantezi kovalayanı mı. yoksa kendi g.tüne aynadan bakıp masturbasyon yapanları mı. bunu bile gördük oğlum inkar ederseniz arar bulurum koyarım ortaya laaap diye. şimdi bunları yapanlar dürüst oluyor da böyle sapkınlıklar aklının ucundan bile geçmeyenler primci falan oluyorsa ne mutlu o primcilere. trollük falan demesin kimse misal benim kolumu bacağımı kesseler şakasına bile olsa kız kardeşim ile kuzenim ile yeğenim ile alakalı fanteziyi buraya yazmayı bırak aklımdan geçmesine bile müsaade etmem. bildiğin ipnelik bu hele ki eksi karmaya kavuşmak için falan yapılıyorsa daha fena.

  bunları yapanların tamamının şu sözlük saçmalığı olan "karma"da eksi olanlar olması rastlantı mı ? keşke kaldırsalar bu karmayı da ulu puanı da. kim neymiş o zaman ortaya çıkar. bu eksi karmalıların 4 de 3 ü hesabını siler kalanları da doğru düzgün yazmaya başlar izle bak. kaç defa bdv den de yazdım kaldırın diye ama işlerine böyle geliyor demek ki yönetimin. sabahtan akşama millete mikrop gibi yapışanlarda hep bu eksici gruptan. aralarında doğru, düzgün olanları var ama yüzde 10-15 kadarı zar zor. diğerleri istenmeyen ot gibi dibinde bitiyorlar sürekli. sklemiyorsun bu sefer sinirden birbirlerini okşuyorlar ve sol tarafın ırzına geçiyorlar. heee bunlar fazla zekadan veya doğru, dürüst insanlar olmalarından dolayı oluyor derseniz tamam yapacak bir şey yok. varsın artı karmalılar zeki sayılmasın, yalaka densin bilmem ne densin. genede "geri zekalı, ahlaksız, sapık, ergen ipnenin teki" falan denmez arkalarından emin olun.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  (bkz: zeka sorunu var)

  Olsun.
  1 ... ngark