bugün

mehmet aslan şeklinde örneklenebilir. *

sadece mehmet aslan demem yeterli olacak gerçi ancak, (bkz: ilk entry tanım içermelidir)

hem alık olmayacak, pratik zekalı olacak. etrafını algılayışı, esprileri, film zevki... gibi.

hem kokusu, saç kesimi, bakışları, omuzları... dikkatini çekecek.

hem de seksi olacak ki bu zaten tüm bu cümlenin nedeni ve sonucu şeklinde. zeki ve karizmatik erkek zaten seksidir.*

dileğimiz, tüm bu vasıfları "zengin"lik vasfıyla satın almaya çalışan erkekler ve kızların görüş alanımızdan yok olması.
film karakteridir.
en önemli özelliği eksik olan erkektir. "sadık" olmadıktan sonra, vız gelir, tırıs gider.
-hey yavrum hey- durumudur.

(bkz: bruce willis)
hayatı tüketmiş erkektir. yardırmasına ramak kalmıştır. bir süre sonra off herşeyi yaşadım artık yeter biraz da ibne olayım falan diyecektir.
(bkz: yakisikli basarili zengin ve mutlu erkek)
insanoğlunun bayan neslinin iç özlemi. ama (bkz: yok öle bişiy). **
güldürmüyorsa bir ise yaramaz. komik modelleri de var mi?
henüz ana rahmine düşmemiştir.*
(bkz: zor bulunur hint kumaşı)
(bkz: ütopya)
kapitalist düzenin insanlara aşıladığı moda mod ve belli standartlarda olan erkektir. zeki yakışıklı seksi zengin karizmatik bir erkek en iyi erkektir zira.

tıkpı şişman olan kızlarımızın artık kendini dışlanmış hissetmeleri gibi. bundandır kızlarımızın sarı saç merakı ve bundandır tikican olmaları. bu aşılanır bize göze en hoş gelen iyidir aşılanır. eğer biraz kısa ise, şişman ise, çok zayıfsa, yüz güzelliği yoksa v.s bize ideal öğretilene ulaşıncaya kadar efor sarfeder. çünkü insanlar onu görünüşüyle yargılamaya başlamıştır, 'biraz zayıfla' derler 'saçını sarıya boyat çok tatlı durur' derler, derlerde derler. yapay güzellikler, olduğunun dışında gözüken sahte kişilikler...

zengin bir erkek kızına parasıyla güzellikler sunabilir, yakışıklı erkek bir kızın hoşuna gider etkiler onu, seksi erkek çekicidir imrenilendir, karizmatikliği ona ayrı bir duruş katar, zeki ve pratik bir zekaya sahip olması onu diğerlerinden farklı kılar ama bütün bunları aramak yerine en ideal olanı aramak yerine kendine has bir duruşu olan, karşıdakinin içine sinen ve ona güven telkin eden, sağlam karakterli bir erkek başkalarına göre seksi olmasa da, karizmatik olmasa da, süper zeki biri olmasa da o'nun gönlünü fethetmiş erkekdir.
(bkz: dua edin sayısaldan para çıksın)
facebook un 7 nci harikasi turk kizi nı götürecek erkektir.*
gittigidiyor dedigimiz cinstendir.
eşcinsel olmaları muhtemel erkeklerdir.
hayalden ötesine geçemez .
özellikle kadınların türk dizilerine ilgisi düşünüldüğünde kuvvetle ihtimal o dizilerde bol bulunan erkektir.
yalnızlığa mahkumdur hocam. en güzeli valla..

ps: osbir çeker
eşcinsel oldukları kesin olan erkeklerdir. bir heteroseksüelde böyle bir mükemmeliyet kolay kolay toplanamaz, kusura bakmayın. *
korkutan ifade.
(bkz: eyvah desifre oldum)
(bkz: cenevre de ne isim var benim)

nickin oluşum hikayesini tanım yerine okuyabilirsiniz.*
erkek arkadaşı vardır.
(bkz: hayal kurmak güzeldir)
kimse kusura bakmasın gerçekten o benim lan. ek olarak da ahlaklı.

edit: niye eksilemiyonuz lan?