bugün

ikisi bir arada oldugunda tadından yenmeyecek erkekdir.
bazı yazarların çıkıp ''aynı ben'', ''beni tarif ediyo'' diyeceği erkek tipidir. zeki ve yakışıklı erkek iyidir ama yetmez, dürüst de olması lazımdır.
parası olmadıktan sonra bir işe yaramayacak erkektir. evet herşey paradır. gerisi teferruattır.
bu önermeyi geçen aya kadar bende destekliyordum; ama yok arkadaş paran olmadımı kadınları gözünde basitsin. en yakınımdan bunu görünce tek olması gereken para diyorum....
(bkz: 404 not found)
parası yoksa flört zamanını gerektiği gibi geçiremeyecek olan erkektir.
Bu devirde paran olsunda hem zeki hem yakışıklı hem durust olursun kızların gozlerinde.
(bkz: başlık açmana ne gerek vardı özelden mesaj atsaydın)

yersen...
ikisinin bir arada bulunması zordur. sözüm ona birazcık zeki diye uzun saçlı olduğunda ya da kısa saçlı olduğunda bi boka benzemeyen birini kim ne yapsın değil mi?
çok bir numarasını göremediğim, hede.
kime göre sorusunu aklıma getiren başlık.*
bir de paralı yazılsaydı "efendim" diyeceğim seslenme olacaktı. fakat yazılmayınca yokmuş gibi davranamam.
yakışılılık görecelidir , fakat adamlık , saygınlık , güvenilirlik değişmez... o yüzden önce bu üçünü bulun sonra dışına bakın... zaten bu üç uzvu barındıran erkek zekidir kafatası ölçmeyiniz efenim *
(bkz: olsa da siksek) *
android olmalı.

edibüdü: seri üretimi bile değil, olsa olsa prototipi.
egosu tavan erkektir, muhtemelen kabadır da, bir işe yaramaz.
ben değilim. harbi diyorum lan ben değilim. şaka bi tarafa da kardeşim o kişi ben değilim. bak işte hala ısrar ediyorsun. *
iskandinav ülkelerinde çok görülen erkek.
altlarında bir de son model araba oldu mu, onları kimse durduramaz.
zeki ve güzel kadına göre, daha fazla rastlanılan erkek modeli.
parası yoktur. eğer parası da varsa evlidir. eğer hem parası var hem bekarsa gaydir.
Hatalı girilen entrydir. Zira kullanılan bağlacın "ve" yerine "veya" olması gerekir,araya ve bağlacı kullanılacaksa da sondaki erkeğin çıkarılması gerekir.
hayata 1-0 yenik başlarsın çünkü zeki ve yakışıklıysan pek tercih edilmezsin.
zekasına kurban olduğum, dünyanın en yakışıklı sevgilisidir. *
beğenilen erkektir.
tıpkı benim gibi.
güncel Önemli Başlıklar