1. 1.
    starda başlayacak bkm mutfak benzeri programdır. bir tanesine tahammül edilemezken ikincisi..
    4 -1 ... samanta
  2. 2.
    zeki alasya ve metin akpınar efsanedir. onların yaptığı kabare de, atölye de, büyük ihtimalle kaliteli olacaktır. çok güzel hareketler bunlar gibi daha olmamış genç çocukların her hafta yeni skeçler yazmaktan tükendiği ve sıradanlaştığı bir programa benzemeyecektir.
    1 -1 ... newman
  3. 3.
    özellikle metin akpınar'ın ne kadar usta bir oyuncu olduğunu gördüğümüz efsane tiyatro oyunlarının üretildiği yer. şimdi ise yeni jenerasyon ile izleyicilerin karşılarına çıkmaktalar.
    ... lightsaber
  4. 3.
    metin akpınar'ın ustaca yorumlarını zevkle dinlenilecek bir program olucaktır muhtemelen.
    ... inmetal
  5. 4.
    Bkm mutfak'a rakip olacak yaşça daha büyük kesime hitap edecek program.

güzel nükteler var. Yalnız atmosferi hiç sevmedim. sahne ve dekor pek bir alakasız olmuş. oyuna odaklanmak zor oluyor.
    ... onurkul
  6. 5.
    bir şey tutunca ikincisinin gelmesi durumudur.
    ... ogretmen est
  7. 6.
    eskisiyle alakası olmayan programdır.
    ... exclusion
  8. 7.
    on dakika izlediğim ve tebessüm bile etmediğim program. zeki ve metin'in adı ile ne kadar giderse artık..
    2 ... deli mi ne
  9. 8.
    ne bilim sankim böyle şey gibi başlamadan kaybetmiştir diye düşünüyorum en azından ben böyle düşünüyorum.iyiki bi düşünüyorum he*
    2 -1 ... gigg
  10. 9.
    gereksiz ve abartılı oyunculuklar yüzünden tutması zor görünen atölye.
    1 -2 ... elmnightmare