1. ?.
  zeki öğrencinin kendisini sürekli eleştiren annesine uydurduğu bir yalandır. sonuçta bu yalanı uydurabildiğine göre zekidir. evet.. *
  2 ... kahvekremasi
 2. ?.
  (bkz: düzenli öğrencinin aptal olması)
  * * *
  ... cernonil
 3. ?.
  (bkz: daginik ogrencilerin yalanlari)
  ... nobran ne ya
 4. ?.
  aslında norm dışı bi düzeni olan zeki öğrencinin dağınık görünme durumudur. onun eşyalarını toplasanız niye dağıttın diye size kızabilir.
  1 ... zenobia
 5. 1.
  yanlış bir yaklaşım, da şu klavyemin üstündeki kıyafetleri bi' çeksem de rahat rahat yazabilsem.
  7 -1 ... mei ve pacali donu
 6. 2.
  (bkz: her dağınığın zeki olması)
  ... tuhh kahretsin
 7. 3.
  cok dogru bir yalandir. * *
  ornegin; bulunulan yerin daginik olmasini saglayan kalem, dosyalar, calculus kitabi, pc dergileri, cd-dvd'ler, kablolar, elektronik devreler gibi cisimlerle her an ayri ayri ugrasan bir insanin, bilgisayarda robot programlayan matematik bolumu doktora ogrencisi olma ihtimali cok yuksektir.
  1 ... revolter00
 8. 4.
  beyninden adeta zeka fışkıran kimi öğrencilerin sürekli kafalarını çalıştırmaktan olsa gerek, odalarını toparlamaya fırsat bulamadıkları söylenir. o dağınıklıkta aradığı kitabı, defteri * kolayca bulabiliyorsa zaten zeki çocuktur denir. kocaman bir aferin ona.
  1 ... deli bozgun dolu dizgin
 9. 5.
  hep aynı yolu takip etmek istemeyen ve farklı yollarla çoraplarını bulmanın dayanılmaz zevkini tatmak isteyen öğrencilerdir. böylelikle sorularada farklı bir perspektiften bakabilip kimi zaman hiç tahmin edilemeyen bir yolla çözüme ulaşabilirler.tüm olasılıkları biranda hesaplamanın en iyi egzersizi dağınık olmaktır.
  ... chatin
 10. 6.
  Kitaplarının çok olmasına bağladığım durum.
  ... icetea