bugün

Nefes alsın yeterdi ya lan.
genelde inek tipli olup cinsel deneyimlerini çok geç yaşlarda yaşadıklarından normal olandır.
alakası yok sadece zeki olduğu için daha iyi çalışır beyni ve ne istediğini iyi bilir sadece kendi malı olan adam için seks yapmak isterler .O da çok mantıklıdır.
Zeki kadın daha kararlıdır. Daha dolu dolu yaşar ne istediğini bilir ve bildiği yönde karar alır. Yanlış tesbit.
zeki kadınlardan korkan, onlara yetemeyeceğini bilen erkek tespitidir.

aptal bir kadınla sadece seks yapılır. ama zeki bir kadınla sohbet edersin, her konuda konuşursun, eğlenirsin de. cinselliği de yaşarsın. hangisi daha tatmin edici?
Zeki ama çalışmıyordur.
su götürmez gerçektir.zeki oldukları gibi erkekler tarafından tercih edilmemeleri yetmezmiş gibi bi de iyi sevişememeleri üzerine tuzu biberi oluyor işin.
zeki olduğu için sekste özgün pozisyonlar yaratabilir.
saçma bir entry.
Zeki kadın aklını kullanan kadın olduğuna göre sekste kötü olma olasılığı epey düşüktür.Ama olanlarda vardır tabi onlarada 'istisna'diyoruz
(bkz: istisnaların kaideyi bozmaması)
cok nadir rastlanan bir durumdur.
zaten ben zekiyim diyen bir kadin sekste de zekiligi sayesinde karsisindakini tatmin edici davranir.ne istedigini,en cok neyden etkilendigini ve tahrik oldugunu anlar ve cinsel iliski icerisinde buna gore hareket eder.
zeki kadin bunu kullanabildigi,gosterebildigi surece sekste cok iyi bir estir.
sen kadının ruhuna ulaşama ama kaza ara bedenine dokun, haşırt diye geçir, iki git gel, kadın ne olduğunu anlamasın sonra zeki kadın sekste kötü. yok yaaa! kırarım lan ağzını burnunu senin! hayvan herif!
(bkz: aptal kadınların sekste kötü olması)
seks kelimesini bir giriş-çıkış olayından ibaret zannedenlere göre zekilik kavramı ve seks kavramı değişebilir.
(bkz: kadınlar zeki midir)
+zeki kadınlar sekste kötüymüş kız ayten.
-beni ırgalamaz ayşecim ben 83'lüyüm.
+ne alaka kız?
-kızım ben 83'lüyüm sekste güçlüyüm.
+vayy salak! hangi oğlan yedi kız seni?
-şeyy...???
olsa olsa erkeklerin zeki kadın korkularının maskesi, aptal kadın tercihlerinin bir bahenesidir....
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
- abi zeki kadınlar sekste kö...
- senin ağzını burnunu kırarım hayvan herif.
sekse konu olan kadın zeki değildir. gitsin seksek oynasın efendim.
zeki kadın sekste kötü saptaması.*esas kendi zeka özürlü, daha siftah bile yapamamış abazan erkek icadadır.

(bkz: götünden entry uydurmak)
neye göre kime göre önermesi olup başka bir ''boyuttan'' bakılması gerekir. Şöyle ki;

Şimdi efendim zeka nedir? Zeka bilgiyi kullanabilme yetisidir, kısaca.

peki sex; her türlü bilginin unutulduğu eylemdir.

Zeka yetidir, sex eylem. zekayı kullanırız, sexi yaşarız. düşüncenin pratiğe dökülmüş hallerinden yalnızca biridir sex. şimdi diyeceksin ki kendinle çelişiyorsun. hani zeka ile alakası yoktu. Şimdi efem boyut kavramlarına girmek istiyorum. eylemlerden bahsedelim; yemek, içmek, sıçmak, uyumak ve sex. farkettiyseniz sexi, -ve sex- diye ayırdım, çünkü farklı bir eylem yemek yemeak gibi değil ki yahut uyumak, içmek, sıçmak. sex eylemini gerçekleştirirken farklı bir boyutta oluyorsun. sen olan sen değilsin başka bir sensin. yeni bir karaktersin. Bu yüzden diyemeyiz sex yapan birine eylem sırasında zeki veya aptal. o boyutta zeka ile ilgili bir kavram yoktur nitekim; zekaya ihtiyaç yoktur. eğer ki zeki kadnlar sexte kötü ise bunun sebebi zeka değildir, başka bi' şeydir. örneğin güven, özveri ve tecrübe. Yani her hangi bir yetiyi kullanmaya gerek yok. gerekli uzuvların çalışıyor ise yeter.

Nasıl ki rüya kavramı halen açıklığa kavuşmamışsa, sexte öyledir efendim. aşk gibi tanımı yoktur. boyut kavramı önemli. evet bir sonraki dersimizde boyut kavramını detaylı işleyeceğiz, şimdilik esen kalın. Bol sevişler.

(bkz: boyut)
ee allah bir yerden verirken bir yerden alıyor.
o sırada herhangi bir şey düşünüyor olmalarından ötürü (farkındalık), adapte olamayan dişilerin sendromunu anlatır, diye düşünüyorum. ama genelleme yapmak, salaklara iltifat olacak diye de çok korkuyorum.
ben o kadar kadınla yattım ki seksten karakter tahlili yapabiliyorum demenin yazarcası. * *
edit: entry başlığa uymadı. bu saatte uyduramadım.
eger bu iddaa sarışın kadınlar sekste kötüdür olarak çıksaydı bütün aptal sarışınlar hayır öyle degiliz ispat edebiliriz yoluna giderlerdi ancak zeki kadınlar zeki oldukları için araştırmanın yanlışlıgı konusunda herhangi bir ispat yoluna gitmez dedik ya zeki kadın.
(bkz: benim bu başlıkta ne işim var)
bilim adamlarının araştırmaları sonucu değil, gerçek kişilerin katılımıyla yapılan bir anket sonucu ortaya çıkan sonuçtur. en azından haberde öyle yazıyor ki son derece doğrudur. zeki kadınlar yatakta her zaman daha kötüdür. yadsınacak bir şey yok...
güncel Önemli Başlıklar