bugün

herkes bilir ki zeki kadınlar pek sevilmez. bilgi ve birikim karşı tarafı zorlar.

yemeğe tuz bile atamazsın müdahale eder, ne bileyim sigara içemezsin zararlarını anlatır, felsefe yapamazsın çürütür, siyaset yapamazsın ters köşe yapar falan. evlensen çocuk yetiştirirken türlü türlü icat çıkarır, müzik zevkini barzoca bulabilir, film zevkini hanzoca bulabilir. zordur zor. yalnız kalır onlar.
Rol yapıp kamufle mi oldunuz yoksa gerçekten yok musunuz?

Bakın bu bir trajedi.

Nerede eski laf sokarken bile oh çektiren nöronunu sevdiklerim? Hayat size aptal olup öylece yaşamayı öğretmiş olamaz.

Kıvrak gerdanlarınıza kıvrak zekalarını da katıp gelin ey vajişsular!

Sı kı lı yo rum.
Tahrik eder.

Edit: bi üstteki yazarın söylemek istediğidir aq. Ama beni eder.
Beni irite etmesi hoşuma giden kadındır. Ondan koptuğum her an daha çok imrenirim ona. Yenilmek bana keyif verir. Aşkımı körüklendirir.
onların giriş tabelasında "dikkat! ölüm tehlikesi " yazar. ama azraili sek içenler için mükemmel bir fırsattır.

sayıları oldukça azdır. çünkü kadını zeki yapan beyin değil gerçekliğe olan yakınlığı ve kabullenişidir.
ve çoğunluğu yalandan beslendiği için işlevsel zekalarında düşüş yaşanır.
o yüzden yalnız ve 30 yaş üstü, kendi işine sahip kadınlar, erkeklerin tam anlaşabildiği profil konumundadır.
çünkü onlar artık yalan söyleme gereksinimi duymadıkları için zekalarını, akıl ve mantıkla harmanlayabilmiştir, zekasını zehirlemek yerine.
NE KADAR ZEKi OLURSA OLSUN BiR EiNSTEiN DEĞiLDiR.

EDiT: ZEKASI ANCA ZENGiN KOCA AVLAMA PLANLARI YAPMAYA YETEBiLiR. O DA iŞE YARAMAYABiLiR BiLE.
Zekâsını kullanabilen kadındır.

"Zeki kadın yoktur" diyenlere acırım cidden. Acımamın sebebi aşağılamak olarak algılanmasın: zeki kadınla tanışma nimetine erişememiş olmasına acırım.

Heleki kendinizden çok daha zekisine denk geldiğinizde pervanesi olunası canlılardır. Tadından yenmez.

Eğer erkekseniz ve sizden daha zeki bir kadınla birlikteliginiz oldu ise çıtanız ister istemez yükselmiş olur. Ondan sonra taniyacaginiz kadınlar cok sıkıcı gelebilir.

Sonuç olarak: bulursanız kaçırmayın, sevin, öpün, koklayın, sahip çıkın. Kaybetmemek için ne gerekirse yapın.
vardır.

bu zekasını nasıl erkek kafalarım ve evlenirim diye kullanır.
Yoktur diyenin zekasını tartışmaya açmak istiyorum. Zekasız birinin zekaları yok demesi komik.
iki kadeh, meze ve sohbet. Kalmadı azizim.
Neredesin eeeyyyy beynini sevdiğim kadın.

Bul beni.
arayıp bulamadığım kadındır.

kendisini zeki sanan kadınlar ise bir yerden sonra kendi kendilerini ele veriyorlar.

copy-paste kadınları gördükçe midem bulanıyor artık. yorum yapabilen, mantıklı konuşabilen kadınlar neredesiniz?

çok üzülüyorum böyle kadınlara denk gelmediğim için.
Benim gibi ansız, ruh hastası, zeki bir de motora binince duygusal olarak gerçekten sarıldığında hiç konuşmadan yol boyunca konuşabileceğim mental ve telepatik düzeyde telekinezisel kelime yoğunluğu yaşayayım yeter.

Başka da bir şey istiyorsam, neyim bak *

görsel
karşısındakinin hatasını farkettiğinde onu direk yüzüne vurmayıp bunun için en doğru zamanı bekleyen ve o an karşısındakini dumura uğratabilen kadındır.
yanımda olmasından memnun olduğum ancak öfkesinden korktuğum kadın türü.
Eril kompleksi tavan yapmış adamların haz etmediği kadındır.
işleri zorlaşır hanzoların, ondan
entelektüel gelişime kapalı, risk almayan ve garantici erkeklerin tercih etmediği kadınlardır.
Değerlidir.
bunlar ilk görüşte sıradan biri gibi görünse de konuştukça tanrıçaya dönüşürler. bunlardan biriyle bugün tanışma fırsatım oldu. o kadar etkili konuşuyordu ki hala tesirinden çıkamadım. kendimi ronaldo'ya markaj yapan sabri gibi hissettim.

keşke sayıları artsa da kadın egemen bir toplumda yaşasak. dünya çok daha güzel bir yere dönüşebilir.
Ellere alınıp göklere çıkartılası, başın üstünde taşınasıdır. Yarendir, dosttur, anadır, kadındır.
zeki erkek ister.
zeki kadın korkulacak biri değil. hem tekdüzelik diye bir şey olmaz hayatınızda daha ne olsun.
kıyamet silahı gibi bişey olm bu.

zeka erkeğe karizma katabiliyor ama zeki kadınlar çok gıcık oluyor ve kadınlık egolarına ego biniyor.
ben değilimdir..
aklını kullanan, mantıklı ve maalesef sayısı az olan kadındır.

http://img-9gag-fun.9cach...m/photo/aM90DzA_460sv.mp4