1. 1.
    Öncelikle kesinlikle kadınları kötüleme amaçlı bir başlık değildir, kuyruk acısı içeren bir başlık değildir.

benim tanıdığım kızlar hep böyle diyecem de abi bir olur iki olur ama onlarca kız tanıdım aşağı yukarı aynı. Mesela az önce biriyle konuştum eeeee yazıp duruyor benim kafamda bir sürü konu var ama bilerek açmıyorum sonra bana erkeklerin açması gerektiğini söylüyor.
    Konunun eğitim ile de ilgisi yok Cerrahpaşa tıp da okuyan bir arkadaşımın yaptıklarını anlatsam yalan söylüyorsun dersiniz.

Cidden neden böyle
    Ya da
    Hiç gerçekten Zeki, konuşmayı ciddi anlamda becerebilen bir kız tanıdınız mi hayatınızda?
    1 -2 ... ziny
  2. 2.
    benim tanıdığım bütün zekiler erkek , belki biraz (bkz: zeki müren)
    6 -1 ... mecburistikamet
  3. 3.
    elbette tanidim. kendisi hem resim yetenegi olan, hem de tanidigim herkesten daha farkli dusunebilen ve zeki oldugunu en net soyleyebilecegim insandir.
    2 ... mile high
  4. 4.
    Valla biraz da kendinden bileceksin işi hani ne bileyim bu yönünü de düşünün. Demek sizde bir sorun var ve o tarz insanları çekiyorsunjz. Siz neyseniz ne isterseniz hayatta size onu sunar süper sonicler için 1 0 olayı yani.
    Ayrıca çevremde bir tane bile aptal kadın yok sadece bazıları iyi aptal numarası yaparlar.
    10 ... gecenist
  5. 5.
    çoğu kadın zekidir. şahsen özel hayatımda benden zeki çok kadın tanıdım.
    1 ... yazar cizer34
  6. 6.
    Ben tanıdım, sonra evlendik işte.
    ... bigbadtrip