bugün

insan olmalarıdır.
ayni havayi teneffus etmeleri, yeme icmeler, uzuntu, sevinme kisaca insanin dogal halenin gerektirdigi tum durumlar.
sozluk yazari olabilmeleri bunlardan biridir.
tuvalette ki fiziksel aktiviteleri en belirgin benzerlikleridir.
Her ikisi de akla sahiptir fakat kullanabilme soz konusu oldugunda farklilik gosterirler.
17 yaşında suratın sivilceden geçilmemesi, sesin borazan gibi olması ve sokakta gördüğü çoğu kızı değişik bir şekilde hayal etmesi bu iki insanın da ortak yönüdür.
ikiside cinsellikde basarısızlardır.
nerden biliyorum?
bilmiyorum tahmin ediyorum...
-^+&%!?%
zeki insan ince düşünmesiyle, aptal insan saçma fikirleriyle anlaşılamayabilir.
"zeki insanlarla salak insanların ortak özellikleri" başlığını açan sıra dışı zihniyeti merak etmek.
ikisinin de eşit oy hakkı olmasıdır.
her ikiside herşey hakkında bir sözü olduğuna inanır.
(bkz: hanım koş anketi kaçırmayalım)
Zeka seviyesi bir noktadan sonra yükseldikçe insan salaklaşıyor belli alanda rakipsiz olmalarına rağmen. Misal mükemmel işlem kabiliyetleri vardır ama gidip bakkaldan ekmek alamazlar.

(bkz: Otistik)
ikisinde de beyin vardır sadece biri kullanır diğeri kullandırır.
nefes almaları.
ikiside kadınların ne istediğini merak eder.
ikisininde yaptıkları normal insanlara saçma gelebilir.
bir yerde duymuştum, çok zekiler de zeka seviyesi normalin altında olanlar da çamaşır makinasının çalışmasını seyredermiş.
ikiside insandır.
az da olsa çokta olsa eninde sonunda bir beyne sahip olmalarıdır.
afedersiniz sıçması, osurması, işemesi, hınkırması. ha zeki olan sıçratmadan işer de salak olan sıçratır, hedefi mi tutturamaz onu bilemen.
korkarlar her insan gibi, her korkulacak şeyden.
saçma sapan sorular sormalarıdır.
ikisi de kendisini kanıtlamaya çalışır. birisi farkederek yapar, diğeri farkında olmadan.
ikisi de kendisini kanıtlamaya çalışır. birisi farkederek yapar, diğeri farkında olmadan.