1. 1.
    Haziran doğumluyum bir tane haziran doğumlu zeki görmedim amk.
    3 -4 ... expected1
  2. 2.
    boşuna kısa değilmiş. dozunu kaçırmamış.
    ... nanautzin
  3. 3.
    doğum günüm 4 gün önceydi.
    3 ... depozitolupetsise
  4. 4.
    Bence Mayıs. Fazla ortada gözükmeyi sevmezler ve gizli gizli büyük işler çevirirler. Fark edilmezler. Hacker olma veya gizli örgütlerde olma eğilimleri vardır. Parayı severler ve daha fazlasını isterler. Yo kendimi övmedim. Aq ne saçmalıyom . Doğduğumuz aya göre mi karakter belirlicez.
    ... yasamasevincinikaybedengenc
  5. 5.
    söylemesi ayıp çok zekiyimdir, burçlarla ilgili olabilir. sordum bizimkilere şubatta doğmuşum, kova burcuymuşum. günümüz astroloji köşelerine inanmam ama bu konulara ilgili bir arkadaşım kova burçları genelde zeki olur demişti. allah belirli gezegen ve yıldızlara bazı tesir güçleri vermiş olabilir, ama onların kendi başına bir tesir gücü olduğuna inanan kafir olur. ince çizgiye dikkat.
    2 -2 ... afrasiyap
  6. 6.
    Yumurtanın döllenme zamanı ile zeka arasında bağlantı olduğunu öne süren gerizekalı beyanı.

Yanlış bir önermedir. Hep yerine genellikle kelimesi kullanılsa dahi yanlış bir önermedir.

Aptal olmayın.
    -1 ... alfisti
  7. 7.
    enteresan, şubat doğumlu kova burcuyum ama embesilin tekiyim. bu nasıl iş la?
    ... sanfransiscodaki boynuzlu
  8. 8.
    malsan ya istisnasın ya da geç doğum olmuş olabilir kardeş askerdeki devre kaybı gibi.
    -2 ... afrasiyap
  9. 9.
    tabi knka genelde 30 şubatta doğarlar bunlar doğuncada marsa gidiyolar herhalde
    çünkü daha bitane göremedim.
    ... kolpen moden