bugün

(bkz: king kong yalnızlığı)
zirvedekiler daima yalnızdır..............
Sap olan herkesin kendini zeki sanması.
Ulan hem zekiyim hem yakisikliyim ama yine yalnizim. Kuscsam glb.s
zekinin tanımı çok akışkan olduğundan iki versiyonu vardır:

1) zeka seviyesi yüksek olup, kadınları aptallaştırmayı bilen buna göre giyinen kuşanan konuşan erkekler.
2) zeka seviyesi yüksek olup, zaten aptallaşmış bacak arası esenboğa havaalanına dönmüş kadınlardan iğrenen erkekler.

ikinci grup yalnız kalıyor bunun da iki sebebi var:

1) doğru kadını bulduklarını sandıklarında aslında zeki olmadıkları için / kendilerini yeterince geliştirmedikleri için yüz bulamazlar. bütün kadınlara küserler.
2) zor beğenen aşırı bağlanan tipler olurlar ve bir kere bağlandıkları kadından falso yiyince (her şey iyiyken terk edilmek, aldatılmak vs.) bütün kadınlardan iğrenmeye başlarlar. (an itibariyle dahil olduğum grup)

kısaca canınız cehenneme kızlar, sizi aptallaştırmanın yollarını öğreniyorum. intikamım acı olacak.

iki ay sonra gelen edit: öğrenemedi.
sapyoseküel bir hatunla tanışana kadar sürer yalnızlığı.
Zeki erkekler kadınlara -en azından bana- çekici geldiği için yanlış olan önerme.
sözlük garibanlarının ve hobbitlerinin kendilerini zeki sanmasına neden olabilecek bir iddia. zekilik kavramının içerisinde onlarca değişken var. bu zaten ayrı bir konu ama emin olduğum tek bir şey var ki sizin yalnızlığınız zekilikten değil tamamen çirkin, tipsiz ve vasıfsız garibanlar olmanızdan ötürüdür.

ay çok mu ağır oldu ? ahaha.
bu genellemeye girmediğim için çok mutlu oldum.
Onu bilmiyorum ama zeki kadınlar yalnızdır.
Nerden mi biliyorum?
Ehehe.
Saçma sapan sıfatları zeka ile bağdaştırmaktan bıkmadılar bıkmıyorlar. Eksiklikler neden zeka ile bağdaştırılır? Zeki insan yalnız olmak zorunda mıdır? Her yalnız insan zeki midir? Bin türlü saçma sapan soru meydana çıkarıyor bu gibi yakıştırmalar.

Zeki bir insan yalnızken de değilken de zekidir, yalnız olmak veya olmamak bunu değiştirmez.
Külliyen yalan.
Ulan o kadar zekiyim neden yalnızım.
Hı hı kesin zekadan yalnızsınızdır. Karaktersizliğinizle hiç alakası yoktur. Ya da huyunuzun bir halta yaramamasıyla.
(bkz: Aynısı kaynımda da var)
Sevimsizim demiyorda zekiyim diyen birey beyanıdır. O zekilik değil geçimsizlik. insanları beğenmeyen ego yarıştıran bencil kişi durumudur. Bizimde vardi üniversitede böyle biri ben zekiyim yalnızım he he diye. Malligina doymasın herkeste bunu terslerdi milleti beğenmezdi. Şimdi ne oldu benim cevrem var o sap gibi ortada. Zeki he he...
ben de diyorum ki eşim niye aptal.

yalnızlığınıza anlam yüklemeye çalışırken az mantıklı olun ve çıkacak olan sonuçlara dikkat edin.

not: kısacası saçmalamayın.
önce zekadan kasıt ne onu bilelim.

gözlem , öngörme tahmin gücü , analitik pratik , kavrama ve yorum gücü , anlatım becerisi , min 1 2 adet sanatsal ugraş , irade , biraz kültür biraz da bilgi birikimi vari şeyler .

şimdi ögrendik ve herkesin zeki olmadıgınıda aşikar.

evet , yalnızdırlar bu da o meziyetlerin ettigi küçük hınzırlıklardan biri .

birde kızların zeki erkek sevdigi gayri ironik bir söylemdir aksine sebepsiz nefret ve kin güderler . ulaşılamayan cigere mundar mı dersin aşagılık kompleksi mi dersin ne dersiniz bilmiyorum da olay bu.

erkeklere gelince , kim futbol ve karı muhabbetinden baska bir ugraşı olmayan insanlar takılır ki ?

tabi bunlar genelleme . işte o arada çıkan 3 5 sıradışı tip için sıramıza girdik bakacagız artık.
Zeki olsaydı yalnızlığı tercih etmiş olurdu yalnız olmazdı.
Ben örnekteki çirkin , yalnız olanım ama zeki değilim.
Bence alakası yok bu düşünce kadınları sadece ihtiyaçlarımızı karşılayan bir köleymiş algısı yaratıyor ben ihtiyaç duymuyorum ama yalnız olmayı da istemem.
Hic kılıf aramayın yalnızsanız yalnızsınız.
herkesin güçlü yanı olduğu kadar zaaf yanları da vardır. zeki insan anlaşılamamaktan o kadar yakınır ki yalnızlık bir noktadan sonra kurtuluştur. ama o yalnızlık yine bir noktada yüzüne yüzüne vurur sert bir rüzgar edasıyla...

yani velhasıl zordur.
zeki değilim ama yine yalnızım amk ...
avutmayalım kendimizi beyler. düpedüz yalnızız işte.
Zeki kadın bulamayışından kaynaklanıyor.