bugün

versus etmeden toplanırsa nur topu gibi mob barley olur.
(bkz: ailrimed)
Zengin erkek yakisikli erkeği siker. Zeki erkek yeterince zeki değilse ikisi de onu siker. Ben etrafta geri zekaliyim diye dolaşan erkek görmedim, hepsi zeki amk.
zeki yakışıklı ve zengin erkek.
hiç olmadı değil mi?
o zaman zeki erkek.
zeki erkek ve zengin erkek hayatını güllük gülistanlık sürdürür. ikisi de çok şanslıdır.

yakışıklı erkeğin başka meziyeti yoksa geçmiş olsun.
para koyar hepsine. zengin erkek kazanir.
zeki-fakir erkek: parayı bulmayı başaramadıysa, pek de zeki değildir demek ki. mantık hatasıdır.
yakisikli ve cok kitap okuyan olsun yeter. zekaya ne hacet var.
zengin erkek > yakışıklı erkek > zeki erkek

zekanın ne önemi var kullanmıyorsa, entelektüel falan dense neyse de sadece zeka işlenmemiş altın gibidir. taksan takılmaz satsan satılmaz. bir işe yaramaz.
"Bana ait olsun, yeter..." denilendir... Gerisi mühim değil. Gece aynı yastığa baş koyduğunda, yanına sadece, aşkı, sevgisi, güveni, huzuru, kokusu, sıcaklığı gelir.
zenginle yakışıklının kapışacağı versus. zengin gençse zaten parasıyla dış görünüşünü halleder zaten. zengin erkek gençse bu versusu alabilir.

bu arada 3 özellik de bende yok. yokları oynuyorum mınakodumun hayatında.
yaman çatışmadır. hangisini seçsem bilemedim.

(bkz: seni seçtim pikachu)
3 ü bir arada olsa hiç fena olmaz hani .
Hepsinden azar azar yap, ortaya yap.
kıza göre değişecek versus. kimi bi çift söze kanar kimi tipe bakar kimi para sayar. karakter meselesi.
- ilk 2'sini seçmeyip, zeki erkek diyen kız yalancıdır.

- zeki adam parayı kazanmayı bilir. dolayısıyla zenginliği de kapsar, yakışıklı değilse de kendisini kadınlara çekecek yolu bulur.

olumsuzluklara göre öncüllersek;

zeki ama fakir,

zeki ama çirkin,

yakışıklı ama salak,

yakışıklı ama fakir,

zengin ama salak,

zengin ama çirkin..

--- midesiz kadın bunların içinden zengin erkekli öncülleri seçer, şekilci kadın yakışıklı olan öncülleri seçer, akıllı kadın ise zeki adamlı öncülleri seçer.

hem...hem öncüllerini sıralamanın mantığı yok,

not: tek bildiğim yalnız olduğumdur sözlük, ve çirkinim amk.

bu kızların aklı fikri yakışıklılık olmuş. bağaa kız bulun.
Vs leri kaldirirsakkk siir gibi olandir.
Heee illa bi fedakarlik edeceksek zeki adam sizin olsun.
Bye
Zengin kız.
Off bi zengin oglan olsa çatır çatır yatak kırsak.
3 özelliğede sahip olmadığım için rahatça takılabilirim.
Dürüst ve sadık erkek hepsinin eline verir.

Böyle deyince de olmadı sanki.*
Üçünden de birazcık karıştırıp ortaya karışık koysak olmaz mı ?
Kadinlarin buyuk cogunlugunun zeki olani sectio karsilastirma.
Aptal erkege katlanilmiyor dostum.
yakisikli erkegi kimsenin secmeyecegi, oyle ki tipin hic bi onemi yok erkek de, haa uzun boylu iri yapili falan olsun o ayri. neyse zekaya gelince, zeki erkek parayi kazanip artirmayi da bilir haa bi bok yapamamissa aptaldir, uzak durula. tabiki de zengin erkek diyorum. adamin askini, parasini ya da tipini yiyerek gecmicek omrun. ha zengin derken zenginlikten kasit ne o da ayri mevzu, rahat bir şekilde yaşadıgın takdirde en zengini senesin.

zira cok zengin erkekler senin gibi siradan, dogal kadinlara para yedirmez uzun vadede, hatta kimseye yedirmez o serveti, ben olsam bende yedirmem valla.
en az ikisi olduğu takdirde idare eder bence .