bugün

Akp gittiği gün bu sözü söyleyen ve kendinden de iğrenç bir kişiliğe sahip olan karısı ilk uçakla arazi olacak.

Er geç bu olacak...
ait olduğu yerde beyaz tv de benzer söylemlerine devam etmektedir. 2 gün önce gördüm melih gökçeğin oğlu ile gene dünyayı kurtarıyorlardı programda..
Mustafa kemal in ordusuna dil uzatan o.çocuklarinin söylemi.
Şimdi nerde lan bu zeko.
yeniden hatırlayın bağzı orospu çocuklarını.

https://www.youtube.com/watch?v=qI2xUHwa1Ys
Ya dikilseydi?
Ordudaki bütün milliyetçilerin, 'hakikî' ülkücülerin, Türk sevdalılarının fişini çektiler. Niye? Gün gelir de bizim a*ımıza koyarlar, ülkeyi rahatça bölüştüremeyiz diye düşünenler yüzünden.

Sonra ne oldu? Onca paşa, onca asker ıstırap çekti, üzüntüye dayanamadı. Peki ya sadece onlar mı? Aileleri, sevenleri,...

Sonra ne oldu? Hangi FETÖ mensubu it varsa hepsini yerleştirmeye başladılar. Sadece ordu mu? Tüm devlet kademelerine yaymaya başladılar. Daha fazla derinlere inmek istemiyorum çünkü ne olduğunu, ne yapılmak istendiğini aklı başında olan birisi anlayabilir. Sözlerimi şu cümleyle bitirmek istiyorum:

Bu kumpaslar sürecinde Türk ordusu, vatan sevdalılarından arındırılmak istenmiştir.
üstüne varmayın arkadaşlar.

şahsı başta olmak üzere "kandırıldı."
bir orospu evladı beyanı değil, birçok orospu evladının düşüncelerine ışık tutan bir orospu evladının beyanı.

domuz eti yemekten imtina edenlerin günde 6 öğün kul hakkı yediği dönemler.

gün olur o askerlerin hesabı da sorulur.
ilk entry'ye bakın. istek rasim ozan kütahyalı omurgasızının isteği. ve gelinen noktada iki hain de ülkeden kaçtı.

ironinin amına koymuşlar resmen.*
O adamın heykeli si kilsin.
r.o.k'un en büyük hayâliydi.
(bkz: sahi ne oldu o iş)
bir adet şaklabanın, medya maymununun zamanında kurduğu cümle. böyle de dansözdür kendisi. böyle de rüzgar gülüdür. insanlar çift yaratılmış derler ya hani bu karakteri sorunlu kişi ruh çiftini bulmuş. eşi de kendisi de aynı derecede sorunlular. her ikisinin de yeri cezaevi.

zamanında sallıyorlardı ergenekon'du, balyoz'du. en kısa sürede ait oldukları yere giderler karı-koca umarım.
görsel
Sözde yorumcu ve taşşak yalayıcı olduğunu düşündüğüm Rasim O. Kütahyalı, Zekeriye Öz'le ilgili, Ergenekon operasyonları olduğu sıralarda, "Gün gelecek ülkemize zekeriya öz'ün heykeli dikilecek" demiş.

https://www.youtube.com/watch?v=qI2xUHwa1Ys