bugün

tayyip erdoğan ile ortak dünüre sahiptir. başka bir ifadeyle zekeriya karaman'ın oğluyla burak erdoğan'ın kayınpederleri aynı kişidir.
kanal 7'nin yönetim kurulu başkanı, akp'nin has adamlarındandır.

ayrıca başına şöyle bir kaza gelmiştir;

haberin detayı; http://haber.mynet.com/ya...kanina-kaza-soku-790841-1
aylık 40 bin lira geliri vardır.
Almanya Deniz Feneri soruşturması kapsamında, vermediği ifadesinde; Savcılıkta susma hakkını kullanan ve soruları yanıtsız bırakan, Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı...
deniz feneri soruşturması kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi üzerine Sulh Ceza Mahkemesi tarafından mal varlığına tedbir konulan kişi.
kanal 7 televizyonunun yönetim kurulu başkanı

erbakan, 1992 yılında zekeriya karaman, haşim bayram, recai kutan ve azmi ateş le televizyon konusunu görüşüp, kanalı kurdurmuştu.

kanalın kurulma aşamasında r.t.e (rp istanbul il başkanı) türkiye gazetesi eski yazarı sabahattin önkibar dan bilgi alıp bizzat yardımcı olduğu, önkibar tarafından açıklanmıştı.

almanyada ki deniz feneri derneği davasında alman savcılığı ''tüm yapılanlardan zekeriya karaman sorumlu'' ifadesinde bulunmuştu.

deniz feneri davasında en yüksek cezayı alan mehmet gürhan adına zekeriya karaman a vekaletname verdiği ortaya çıkmıştı, bu vekaletnamede gürhan hapisteyken verildiği (sahte) ortaya çıkmıştı.
güncel Önemli Başlıklar