bugün

Bir ara misyonerler şöyle yapıyor, böyle yapıyor diye ortalığı ateşliyordu, sonra bir baktık misyoner katliamları, papaz cinayetleri başladı. suçlu elbette ergenekondu! Yandaş ve fetöcü medya yaygaraya başladı. Sonra olanlar malum..

Amaç hasıl olunca sesini bir kesti, pir kesti. Yav hani misyonerler memlekette Müslüman bırakmıyordu? "büyük tehlike" ne çabuk geçiverdi? Daha önce Televizyon televizyon gezen bu tip, hangi deliğe, neyin korkusuyla saklandı?

Bu olaylardaki payı araştırılmadı, hak ettiği gibi kodese tıkılmadı. Çok yazık...
--spoiler--

senin itikadına sokayım. kefere. at yarrağı senin çıktığın yere girsin.

--spoiler--

Hayırdır sen niye üzerine alındın müslüman genç? Benim sözüm ortaya. Demek ki ortada at organı görünce ağzına pelensek etmeye pek meraklısın.

Tercihtir saygı duyarım.

Ayrıca rahat ol, ben itikadın zekatını vermek istersem sen ve senin gibiler sıraya girer bayramda elimi öper benden alırsınız merak etme.

Bu yaştan sonra çoluk çocuk eyleyecek halimiz yok.
Ergenekon ve balyoz davasından içeri atılan paşalarımızın yanında olmuş, gezi parkı eylemlerine katılmıştır.

" Ergenekon davası kapsamında evi aranan ve ifadesi alınan Beyaz, 2008 yılında 'işçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i ziyaret etmek istiyorum. Hepimiz Ergenekoncuyuz, Ergenekon demek Türk tarihinde Türklerin dardan çıkışını temsil eder, onun için her Türk her zaman Ergenekoncudur.' demişti.
Bir kişiye bile halkın yüzyıllardır sırtında taşıdığı kamburların ne kadar anlamsız ve ne kadar göreceli şeyler olduğunu; hakiki huzura götürenin ritüeller veya başına her sarık bağlayan meczubun yolundan gitmek olmadığını gösterebildiyse, ne mutlu ona. Huzurla uyusun.
Başörtüsü yasağını tatbik etsin diye marmara üniversitesine dekan olarak atanmıştı. Marmarada hoca olmadığı halde. Bazı Komünist veya liberal/özgürlükçü hocalar bu yasağı tatbik etmediği için, insani bulmadığı için, kemalist iktidar acımadan bu yasağı yürütebilecek kişileri atamak istiyordu göreve.

işte müslümanlar uyanık kalın, islam adına konuşup kendine müslüman diyip esas görevi dini içten baltalamak olan kafirler, ateistten de tehlikelidir yahudiden de. Akıllı olun o yüzden. Tatlı su müslümanı olup hoşgörü bahşettikleriniz sizin namusunuza göz koymuş olabilir.

Ateşi bol olsun tekrardan. insanın itikadında sıkıntı olması ayrıdır, insanlıktan çıkmış olması ayrıdır.
Babamın arkadaşıdır.

Götünden din uydurmuş biridir.

Benim de kendisini arabayla alıp misafirliğe getirmişliğim,konuşmuşluğum vardır.

Zekeriya ilahiyatçı değildir aslen. Sosyoloji alanında doktora yapıp ilahiyata geçmiş.

Sosyolojinin ne kadar kıytırık bir alan olduğunu birkez daha kanıtlamıştır.

Bunların yazdığı saçmalıklar zamanında anti-komünist propaganda sebebiyle pohpohlanmıştır.

80lerde Zamanın yeşil-komünistleri olan islamcıları çıldırtan, islam'a göre milliyetçilik kitabını yazarak, Ülkücülerin milliyetçilik yapmasının islam'a göre haram olmadığını tam tersi ibadet gibi birşey olduğunu iddia etmiştir.

Bence o zamanlar da saçmalamıştır, 90larda da saçmalamıştır.

Ergenekoncu, 28 şubatçı acayip bir tayfa böyle adamları hep kullanmışlardır.

Bu arada ben o zamanlar islamcıydım, milliyetçiliğe karşıydım.

Şimdi ne Müslümanım ne de komünist.

Sadece liberal bir milliyetçiyim.

Dinden uzak, batı aydınlanması ve Avrupa entegrasyonunu destekleyen, bu arada en az Avrupa ülkeleri kadar milliyetçi bir ülke istiyorum.
yaptığı işten bağımsız olarak eğlenceli, güler yüzlü biriydi. Artık herkes barut fıçısı herkes somurtkan...