bugün

sevgili gunluk,
bugun tugce kazaz aradi beni.. yine musluman olmus, acaba caiz midir hocam diye soruyor.. hak yolunu bulmussun kizim dedim, niye caiz olmasin.. 3 sene once yine aradiydi beni din degistirecegim diye.. yapma etme dedim dinlemedi.. bak dondu dolasti yine geldi kurkcu dukkanina..
nuri* de yine beni cekistirmis gecenlerde.. ben de yarin bi seda*nin programina katilayim da birkac soz soyleyeyim su adama..
kimse bensiz bir sey yapamiyor gunluk.. ne olsa bana soruyorlar caiz midir diye.. sozlukte de onlarca baslik acilmis benim icin.. cok seviyorlar beni, belli..
ama yoruldum gunluk..
acaba emekli mi olsam artik?
yok yok, ben olmazsam bu milletin hali ne olur sonra? ben bir 50 yil daha buralarda olurum..
bu kadar yeter gunluk, biraz da gelen mektuplara cevap yazayim.. hem daha haydar*in kosesine fake mektuplar gonderecegim hahah..
"sevgili müslümanlar sizinle koç yumurtası geçiyorum ve cok eğleniyorum". özetindeki günlük.
pazartesi: esra ceyhanla
salı : herkes bunu konusuyor
carsamba : lutfen bu konuya girmeyelim
persembe : serap ezgu ile biz bize
cuma : beyaz show
cumartesi: televizyon makinası
pazar : savas ay

seklinde vuku bulabilecek gunluk
halk arasında modern hoca olarak tanınan, sempatik insan zekeriya beyaz ın din adına attığı adımları kaydetmiş olduğu cümlelerden olusan not defteridir.

ör:
sevgili günlük;
-bugun, durumu olmayan muslumanlar icin, kurban bayramında horoz kesmelerini tavsiye ettim. horoz satısında patlama yasandı. turkiye horoz ve kumes hayvanları derneginden plaket aldım.

-bugun, savas ay la a takımında inanılmaz polemikler orataya atıp ismail turut u madara ettim. karadenizlilerin kaza kurbanlarından son anda kurtuldum.

-bugun, iftar acarken hurma, su v.b bulamayanl cemaat-i müslime iftarlarını sıcak bir öpücük ile acabilecekleri önerisi getirdim ve tebrikler aldım.
güncel Önemli Başlıklar