bugün

Geri kalan tüm olgular nereye gitti dememe sebeb olan durumdur..
sadece cinsellikten başka bir şeye kafası çalışmayan erkeklerin elde edemediği kadınlardır. sanat bilim politika ekonomi felsefe tarih gibi konuları konuşmak isteyip de karşısında bomboş erkekleri gördükçe üzüntülerine ortak olduğum kadınlardır.
aman diyim aşık olmayın. unutması acılı oluyor. samimi tavsiyedir.
temel iç güdüdür neslin devamını yani çocuklarına en iyi şartları bununla sağlayabileceğini bilinçli yada bilinçsiz düşünüyordur .
(bkz: gen bencildir)
Kesinlikle ben.
Yakışıklılık sadece kısa bir süre için dikkatimi çeker ama orta yakışıklılıkta olan bir erkeğin zeki olduğunu fark edersem çok rahatlıkla aşık olabilirim.
(bkz: sapyoseksüel)
yoktur öyle kadınlar.
bu gruba dahil olan kadinlarin ozelden bana ulasabilmesi mumkundur. bastan soyluyorum sinir olmak yok ama!
kesinlikle benimdir. bir adamın tipi, boyu posu, saç göz rengi önemli değildir zekası kadar. zeka da öyle bilim adamı zekası değil. olaylara yaklaşımı, hayata karşı gözlemleri, espri anlayışı, tespitleri, anlatım ve konuşma tarzı.. benim için karşı cins "ulan ne yakışıklı yaa" değil, "akla bak yaa nasıl düşünmüş bunları"dır. Velhasıl yakışıklılık güzellik geçici, zeka bakidir.
sapyoseksüeldir. zeki erkeklere ölünür.
Aptal erkeğin parası da olmaz,ortamlarda karizmasi da .Cok zeki olmasada olur ama kadindan akıllı da olmamalı, yoksa kadını parmağında oynatır mazallah.
Tip önemlidir elbette ama bunu zekayla süslenmesi harika olur, zeki olan herkese bir hayranlığım vardır.
Aptal ama yakışıklı erkeğe bir gün, orta halli ama zeki erkeğe bir ömür doyum olmaz kanımca.
genellkle kendileri de zeki olan kadınlardır. ancak bu aşkın yörüngesi de sapmaya müsaittir. eğer hakiki bir aşktan bahsediyorsak bu "herşeyiyle aşık olma" hali olmalıdır. tabi bu her şeyin mükemmel olduğu anlamına gelmez ama elbette bi itici faktör bulunabilir. bu, uç noktalarda bazen bir gülüş, bakış, hareket olabileceği gibi temel olarak fizikselliğe de dayanabilir. işte fizikselliğe dayanan aşk en tehlikeli olandır. bu açıdan "zekaya aşık olmak" aşka dair daha içten, gerçekçi ve sağlam bir anlam barındırıyor olabilir. çünkü zeka, ince fikir ve akılla da birleştiğinde insanın iç benliğine dair önemll bir referanstır. zira beraber olacağınız kişinin fiziği uzun vadede mutluluk getiremez, hatta ilişkinin sapma ihtimali de yüksektir. çünkü insan bir süre sonra karşısındakinde farklı şeyler arar. bu, zeka için de geçerlidir... hatta yine uç bir noktaya gidersek çok zeki ve "ince düşünceli" bir partnerle bir süre sonra "ten uyumu" bozulabilir. bazen de ten uyumunun mükemmel olduğu, ihtiras ta barındıran bir ilişkide "güzel ve yüce şeylere dair tatminkar bir paylaşım noktası" bulunmayabilir. bundandır ki, karşındakini her noktasıyla, iyiliği ve kötülüğüyle, eksiklikleri ve güzellikleriyle tanımak ve sevmek en makul olandır, hülasa tek yönlülük makbul değildir.
muhtemelen fox tv izlemeyen zeki hanımlardır. ciddiyim,cunku hicbir dizide birisi birini zekasi icin sevmez,herkes yakisikli beyin etrafinda doner,bu da bilincaltina islenir.

edit: tipi icin birine asik olmaktan farki yoktur,cunku zeki olmasa asik olmazdi.
insanlar birbirlerinin düşüncelerinden ve karakterlerinden etkilendiği için, en azından böyle olması gerektiği için zekaya aşık olan kadın makuldür.
Bizim karakterimizi ve düşüncelerimizi düşünce yapımız belirler.
Aptal bir bireyin davranışları taklit ile doğru orantılıyken zeki bir bireyin konuşması ayaklarınızı yerden kesebilir.
Kaçarak uzaklaşılması gereken kadınlardır. Geçmişinde böyle biri varsa kolay kolay unutamazlar. Kafa sikerler.

Topukkk.

Edit: Zeka çok önemli bir kriter, birinden etkilenmekte de ciddi rol oynar. Ama zekaya aşık olmak sıkıntılı bişey.
Olmasi gerekendir efendim böyle bi konuda sohbet edip tartisamadiktan sonra olmasada olur.
işi bilen kadındır.
Çirkin kadınlardır.
Salt zekaya kimse asik olmaz. Bir kari, tum maddi varligiyla beraber bir erkegi kabul etmis zekasina da vurulmussa eger aradan yillar gecse de, araya baskalari girse de o erkek o kariya vurur yine vuracagini. Boyle heriflerle uzun zaman boyunca uyumlu gecinmek mumkun degildir.ama yine de cok kucuk de olsa bi ihtimaline inandirip yillarca akilda kalmayi becerir bu pustlar. Karilarin baska bedende ruhunu aradigi tipler..
Sevilesi kadinlardir bu kadinlar.
zeki kadının aptal adama tahammülü yoktur net...
(img:#546169)
zeki kadınlardır.
'tipsiz' kızlardır. zekaya degilde tipe baksa karsilik alamayacak biliyor.
güncel Önemli Başlıklar