1. 1.
    bekaretini bozdurduklarını ifşa edenlerin medyasıdır. zeka olmayınca vücudun öne çıkarıldığı zavallı medyadır.
    6 -2 ... seruven44
  2. 2.
    zeka yok aksi gibi beden de yok... o yüzdendir facebooka isyanım instagrama tavrım twittera kırgınlığım.

kim ne yapsın lan benim kıllı bünyemi ?
    2 -2 ... prophetofhell
  3. 3.
    Hı hı evet bir siz zekisiniz.
    Sizin de tipiniz çoğunluğa hitap etse siz de paylaşırsınız o beğenmedikleriniz gibi. Tipi iyi olduğu halde paylaşmayan bir azınlık vardır ama o azınlıkta olma ihtimaliniz pek mümkün görünmüyor. Neyse...

Edit: birde eksilemişler. Hahahah. Kaçınız benim tipim iyi olduğu halde sosyal medyada fotoğrafımı paylaşmam diyebilir ki?
    2 -6 ... bilgisiz zeki
  4. 4.
    tip olsa paylaşırdım valla * tip yokken de paylaşıyorum lan gerçi. zeki de değilim. insanoğlu beğenilmeyi sever olm. nasıl olduğunu çok düşünmez. beğenilme tutkusu içimizdeki en büyük düşmandır ama en zekimiz bile buna kapılabilir. sanal medya şeytanımızı fazla uyardı sadece *
    2 -1 ... tuiran kouma
  5. 5.
    tipin çoğunluğa hitap ediyorsa teşhirci olmak zorundaymışsın, bugün de bunu öğrendik uluların ulusu sözlüğümüzde.

zannediyorlar ki instagram teşhircilerinin yüzüne bakıyor millet.

neyse;

zeka ile alakası olmadığını düşünüyorum.

ilkesiz-omurgasız kadınların kolay yoldan paçayı kurtarmak için kullandıkları bir yöntem.

aptalı da yapıyor akıllısı da.
    4 ... lucius vorenuss
  6. 6.
    teşhirciliği seven insanların cirit attığı sanal medyadır. bu da marifetmiş gibi dudağı büzüp aptalca pozlar verilip, banyoda çıplak fotoğraf çekip beni banyonda böyle yakalarsan ne yaparsın gibi zekice!!!! sorular soranların medyasıdır. bunlar ya azmış ya iffetini ya da zekasını kaybetmiş.
    ... seruven44
  7. 7.
    Tipin iyiyse teşhirci olmak zorundaymışsın laflara bak arkadaş. Boş yapanların cirit attığı ortam.
    1 ... ktm li aynasiz
  8. 8.
    .toplum büyük oranda tüketime sırtını yaslamıştır. bu tüketime en temel hisleri güdüleyen cinsellik de dahildir. Çok büyük paraların akıtıldığı reklamcılık endüstrisinin tek amacı şudur. x ürününü almaya y kişisini ikna etmek. sizin o ürüne ihtiyacınızın olup olmamasının herhangi bir önemi yoktur. o ürüne ihtiyacınız olduğunu hissetmeniz yeterlidir. bunu size inandırmak için de sizin en hayvansı yönlerinize dokunulması gerekir. bunlar güç istenci (prestij, saygı, özgüven, beğenilme, otorite olma) ve cinselliktir. işte bu iki kavramın sizde sağlayacağı haz sizi av konumuna getirir. Aksi halde temelinde yalnızca ayağın ıslanmamasını ve tabanını korumayı amaçlayan ayakkabıların günümüzde beş yüz, altı yüz liralara kadar çıkması ve bunu tüketen büyük bir kitlenin olması açıklanamaz. Ayakkabının güç ya da cinsellikle ne alakası var diyebilirsiniz. işte önemli olan nokta da budur. Aslında hiçbir alakası yoktur ancak reklamların sizi bir çitaya benzeten ya da bir olimpiyat şampiyonu yapan ayakkabının getireceği büyük haz ile donatması düşüncesi beynin yanılgıya düşmesine neden olur. Bir telefonu satın almak sizi o muhteşem doğanın kollarına atmaz ancak o reklam sizi bu yanılsamanın içine sürükler.

sonuç olarak zekası olmayanın değil de elindeki zekayı en parlak şekilde kullanan bir kitlenin sanal ortamda yarattığı yapay hazların dünyasında yaşıyoruz. Biraz fazla karıştı sanki ama anlatmaya çalıştığım şey umarım anlaşılmıştır
    ... dehumanized