1. 1.
    pek inanmadığım bir önerme. zira zeka seviyesi ayaklar altında gezen hatunlar para içinde yüzüyor.

Bir video
    videoyu izlemeniz dileği ile.
    4 ... otururkenbuldumlan
  2. 2.
    adama sormuşlar şansa inanır mısınız,
    inanırım, yoksa bu kadar gerizekalının durumunu başka nasıl açıklayabilirim demiş.
    6 ... sevi yordun beni cok
  3. 3.
    zengin karşı cinsi avucuna alacak kadar zeka yeterlidir.
    1 ... karda yuruyen adam
  4. 4.
    tv ekranlarında boy gösteren, taş gibi, güzel denebilecek hatunların %90 ı yarım akıllı.
    2 ... tcourb
  5. 5.
    bir insan ya güzel olur ya da zeki...
    ama suda hepsi var(!)
    (bkz: küçük sırlar)
    3 -1 ... uniquee
  6. 6.
    alanına göre değişir. örneğin hayat kadınıysa zekası olmayan güzel kişi, o zaman gayet de işe yarar.
    2 ... jack rich
  7. 7.
    insanın o anki amacına bağlı olarak doğruluğu/yanlışlığı değişen önerme.
    1 ... endemik pandemi
  8. 8.
    güzellik ve zekanın birlikteliği istenilen birşeydir ama çok gerçekleşir bir durum olmadığından burdaki önermeye göre ortalıkta işe yaramayan bir sürü insan var.. ayrıca önerme doğrudur diyenlerinde güzel insanlar olduğunu düşünüyorum..
    ... ulysses
  9. 9.
    yanlış bir değerlendirmedir.güzellik zekadan daha önemlidir.toplumdaki evlilikler buna örnektir.zengin bir erkek - saf ama güzel bir kız
    ... bordomavist
  10. 10.
    yanlış bir genellemedir, zira bir gıdım zekaya sahip olmadıkları halde paranın güzelliğiyle harikalar yaratan iğrenç insanlar ve salak olduklarını bir türlü kabul edemeyen 0 beden fıstıklar çevremizde dolanıyorlarsa bu işin güzelliğe baktığına delalettir.
    2 -1 ... rowan