bugün

yadsınamayacak bir önermedir. etrafta futbol sevmeyen ne kadar insan varsa hepsi başarılı ve zeki kişilerdir.
albert camus' un cezayir milli takımında kalecilik yapmasının tek başına tuzla buz ettiği iddiadır.
vallahi yalan. daha iyi strateji yapar bunlar.
sabri sarıoglu prof. o zaman.
bu mantıkla anlayanların zeka seviyesi yerlerde o halde. bildiğin geri zekalıyım o zaman ben. hiç de öyle durmuyordum halbuki.
ya da futboldan anlamayan kişilerin kendilerini teselli edebilmek için böyle bi tespitte bulunması...
mantıklı düşününce 22 tane adam bi topun peşinde koşup topu kale denen bölgeye taşımaya çalışıyorlar. Kazansalarda kaybetselerde profesyonelde paralarını alıyorlar, taraftarlar ise 1 hafta sonra unutacağı sonuç için cinayet bile işleyebiliyor..
o top ne boka yarıyor onu bile bilmiyorum.
yanlis bir onermedir. soyle ki ; bogazici universitesi'nde derbi maclari izleyabilmek icin kantinde mactan 3 saat once yer ayirmamiz gerekiyordu. 5 kat daha fazla ogrencisi olmasina ragmen ege universitesi'nde derbinin izlenecegi tek kantin dolmuyor bile.
futboldan anlamıyorsa bir insanın zeka düzeyi yerlerde sürünüyordur. futbolda anlaşılmayacak en zor şey ne olabilir ki? belki pasif ofsayt...

futbol sevmiyor demek istemiş olmayasın zeka kumkumam benim.
o kadar saçma bir önermedir ki nasıl bir entry girsem diye bir kaç dakika düşünmeme sebep olmuştur.

(bkz: bir siktir git amk) diyesim geldi.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere murder der)
(bkz: aynı ben)
futbol maçlarını keyifle izleyen sporseverlere imrenen kişilerin geliştirdiği bir önerme.
zekalarının doğal bir sonucudur çünkü futbol denen saçma oyunda anlaşılacak bir şey yoktur. futboldan anladığını iddia edenler de aslında bi bok anlamazlar ama anladıklarını zannederler. bu endüstri, cümle kuramayan insanların milyon dolarlarla oynamasını ve önemsiz kişilerin önemli muamelesi görmesini sağladığı için sistematik bir şekilde pompalanır.
katıldığım hadisedir. şimdi çok klişe gelebilir ama yine 11 adam 1 top muhabbeti... şiddet, fanatiklik hatta cinayete kadar uzanabilen fazla abartılmış spor dalı.
güncel Önemli Başlıklar