1. 1.
  facebookumda ekli olan bir kişinin kardeşidir.
  ... recomax
 2. 2.
  akp erzurum vekili. referandum ile 100 yıllık prangalardan kurtaracaklarmış halkı. neler denir neler bu akplilere de...

  http://halkinvekilleri.co...tvekilinin-cirkin-sozleri
  1 ... crossd
 3. 3.
  (bkz: tarhana kokusu)
  1 ... kurtcebe noyan
 4. 4.
  Yeni anayasa ile 100 yıllık prangadan kurtuluyoruz demiş. Bu insanlar kadar nankör, alçak yüzsüz, yalancı ve karaktersiz olanını görmedim. Ulan madem kurtulmaya bu kadar meraklısın defol git iranda, suudi arabistanda yaşa bakalım değil Millet Meclisine girmek sokağa çıkmana izin veriyorlar mı ? Insanın o kadar ağrına gidiyor ki bunların alçak ve iki yüzlü tavırlarına şahit olmak.

  Neyse ki; "Zalim Allah'ın kılıcıdır, onunla önce intikam alır, sonra da ondan intikam alınır." sözü sadece bu hükümet döneminde defalarca tekerrür ettiğine şahit olduk.

  Adalet önce Fetö üzerinden 90'larda JiTEM'i kurup güneydoğu anadoluda faili meçhule karışan askerleri sonra bu iktidar üzerinden fetöcüleri buldu sırası gelince kim ne hakediyosa layıkını bulsun
  1 ... merakkediyioldurdu
 5. 5.
  yılmaz özdil'den nasibini almış;

  http://www.sozcu.com.tr/2...maz-ozdil/pranga-1641016/
  1 ... crossd
 6. 6.
  Bank Asya kurucu genel müdürü ali fuat taşkesenlioğlu'nun kardeşi.. Ne Hikmet ki bank Asya'da çalışan çaycı fetöcü diye içeri alınıyor fakat ne bu karı ne de pek sevgili abisi soruşturma dahi geçirmiyor. Bırakın soruşturmayı ali fuat denen gebeş spk'nın başına bizzat tayyeap tarafından atanırken bu şırfıntı ikinci milletvekilliği için aday oluyor..

  Ki bu avrat cemaat yurtlarında yetişmiş. Abisi ona keza feto'dan talimatsız tuvalete gidemeyecek kadar bssiretsiz birisi.
  ... asi horoz