bugün

hala kızı olmaları.
pide sevmeleri.
Tanıdığım tüm Zehra isimli kız arkadaşlarım dedikodu yapmayı çok seviyordu.
şişman ve zeki olmaları olabilir. iki tane zehra tanıdım. ikisi de zehir gibiydi swh. kapanma eğiliminde olurlar ayrıca genelde.
Salak oluyorlar.
Yeğentoşumun adı. O benim minik kuşum, prensesim. Bebekken ninniyle kucağımda uyuttuğum, büyüdüğünde süsleyip püslediğim.

Çok özledim sözlük.
Sevdiğim kızın adı.
Çok tatlı güzel güçlü karakterli kızlar olurlar. isminin anlamida karakter yapıları da güzeldir.

Zeki olmasada sempatik olmaları avantaj.
Valla bir Zehra tanımıştım, Az daha nişanlanıyorduk.

Benden çok dövmesi vardı.
Namuslu kız gibi takılıp aslında öyle olmamaları.
Efendî erkek yerine pîç erkek tercih etmeleri.

Evet yaram var!
köylerde hep " deli zehra " ya da" pasaklı zehra " diye anılırlar. şehirlerde bu isme pek rastlanmaz.
Tarık akan gibi erkeklere gönül verip en hafif bir yanlışında erkeğe çektirip o erkeğin bir damdan atlamasına inanınca affetmeleri.
hepsi birbirinden farklı,muhafazakar olanını da satanist olanını da.
Nedense hiç zehra isminde kız tanımadım.
sabırlı olurlar. beklemeyi bilirler. çünkü isimleri listenin sonunda yer alır. z'den ötesi yok ki.
Benim de zehra adında bir arkadaşım oldu hala da konuşuruz tabi ama o kısa temiz yüzlü sessiz sakin sıkıntısını bile dile getirmeye çekinen utangaç iyimser biri.
kezban olmaları.
Beyin cerrahı olup çok para kazanamaması.
Hayatlarının bir döneminde mutlaka barış mançonun Zehra şarkısıyla kendileri ile alay edilmesini deneyimlemek zorunda kalmaları. .
Minyon olurlar genelde.
gençliklerini bilmem de 35-37den sonra resmen taş oluyorlar.
sarı saç ve yeşil/mavi göz. itici olurlar.

edit: 1 adet zehra eksilemiş sanırım.
edit 2: 2 adet zehra'ya çıktı.
içinde bir kalın, bir de ince ünlü bulunan 5 harfli bir isme sahiptirler. isimlerine zebra, kira, bira, sigara gibi kelimelerle kafiye uydurulabilir.
Şunu desem açıklayıcı olacaktır herhal.
(bkz: No dm XX)
Feminazilerin basmak üzere olduğu başlıktır. "Feminazi open the door!"
güncel Önemli Başlıklar