bugün

An o anda kalacaktır. 1 saat sonra s.kerim lan deyip daha fazla sey yemesi olasıdır.
Bunun için gerçek bir istek duymak gereklidir, belki bir kalp kırıklığı. Bir kadın için en büyük kalp kırıklığı beğenilen giysinin mağaza kabini spotu altında onu ne hale getirdiğini görmek olsa gerek.
göbeğin bir başkası tarafından kolayca fark edildiği an.
zayıflamanın zor olduğunun delilidir.
Gerçekten tam karar veriyorum.
Sonra oda arkadaşımın annesi tatlı yolluyor.
Sonra bir başkasının teyzesi sarma yolluyor.
Sonraa annem börek yolluyor.
Sonra dürüm yiyelim diyorlar.
Sonra..

Çok mu iradesizim lan ben *
Eski pantolonlarınıza artık giremediğiniz andır.
Sanırım finallerden sonra canım pahasına yapacağım, her türlü ilaç/iğne vb. unsuru kullanarak gerçekleştireceğim eylem.
gluten ve laktoz içerikli besin tüketmemeye karar verilen an. (bkz: gıda intoleransı)
10 SENE ÖNCEYDi. 100 DÜM GECEN AY 99 DÜŞMÜŞÜM.*
alışverişe gidildiğinde beğendiğin kıyafetin üzerine olmaması anı ölene dek tek lokma yememe kararı alınan andır. ama sonra geçiyo o öfke.
Depresyondan çıkmaya karar verdiğiniz andır aslında.depresyona girip kilo alırsınız kilo aldıkça depresyondan çıkamazsınız.
tartıya çıkılan an.
Asla aklımdan geçip karar veremeyeceğim andır . Kendimi bildim bileli kilom hep aynıdır . Ne alırım ne veririm . Hayvan gibide yerim turp gibi de sağlıklıyım . Kıskanan bayanlar özelden yazabilir .
Kilolu değilim fazla ama biraz verebilirim. Aynı anda yapabiliriz biriyle motive için ark arayan varsa pm
Genelde diyetisyen desteği ile değilde kafaya göre yapılır. Sonrasında verdiği 3-5 kg yu 10 kg olarak geri alır. Diyetisyene gidipte sağlıklı beslenmeyi öğrenmek daha uzun ve kalıcı yardım sağlar.
'Yarın' başlanacak olandır.
Akşama yemeklerin gömüldüğü andır.
Gece hunharca yemek yedikten sonra çıkan göbeğin yatakta benden fazla yer kapladığını gördüğüm an. Üzücüydü...
boşuna özenme. çok seksi bir kız olunca da hayat aynı. bilen bilir ben bile füze gibi memelerimle yeri geliyor zorluk yaşıyorum bu hayatta.
FOLLOW X TiME.
Hiçbir zaman.
Hatta gramaj olarak ne zaman eksilsem kendime sitem ederim.

Öperim ben kendimi ya.
güncel Önemli Başlıklar