bugün

zayıf kadına sarılınca kemikleri batar, hafif balıketli kadına sarılınca yumuşaklığı hissedersiniz.

zayıf kadın herşeyi yemez, hafif balıketli kadınla işkembeciye bile gidebilirsiniz.

zayıf kadın aşkım pizza sipariş eder misin der, hafif balıketli kadın menemen yapar yanına da çay demler.

zayıf kadın parise gidip otelden dışarı çıkmaz, hafif balıketli kadın paris sokaklarında el ele gezer.

zayıf kadın kötü günde yok olur, hafif balıketli kadın iki eliyle yüzünüzü tutar herşeyi halledicez sen merak etme tamam mı diyerek destek olur.

zayıf kadın herkesi üzer, hafif balıketli kadını herkes üzer.

özetle sarışın pelinsular için hafif balıketli kadınları üzmeyin beyler. atalarımız eş olarak bu 2. kategoride ki kadınları seçmiş, evrime karşı gelmeyin.
Balık etli kadın her türlü alır tarafımca.

Göze hitap etmesi önemli kesinlikle..
(bkz: winter is coming)

Soğuk gecelerde üşümemek adına balık etli kadın....

Balık dediysek, balina değil, sorry...
Bir yazarla çok tartıştık bu konuyu ve balık etlide karar kıldık.
Zayıf. Ne yapayım dana gibi karıyı.
(bkz: balıket)

(bkz: briket)

(bkz: brigade)

(bkz: brigette)
zayıf erkek için zayıf kadın değildir.
ben zaten zayıfım ne yapayım zayıf kadını ince beli. bende de bel ince. balık etli kadın tamamlar böyle bir erkeği.

kilolu erkekler zaten fındık kadar kadın seviyor.
Berabere bitecek versustur. zayıf olup güzel kızda var balık etli de var. Evet.
yaz, zayıf.
Balıketli karı hem silkişte hem sevişmede iyi gider.
Zeki kadın. Bir kadın zeki insan yükte ne olduğunun pek önemi yok pahada her türlü ağır gelir zaten
Erkeklerin balıketli anlayışının 55 kilo olması.
chubby ikisini de tokatlar, dağılabilirsiniz *
Türk erkeği toplu kadın (balık etli) sever di eskiden. Şimdikiler çiroz balıklarını seviyor. Tercih meselesi.
ya ortamlarda, yani bizim ekşide, balıketli kadınları övdüler övdüler. incecik ötesi bir şeydim, bu sıfatı bir güzel kaybettim. çabuk incecik kızları övün de ben de gaza geleyim. böyle tombik bişi oldum.
Balıketli tabii ki, kemik mi sevelim yani bu saatten sonra
(bkz: balık etli mi kuru götlü mü)
zayıflama . balık etli kadınlar seksidir.
hafif balık etli ve mümkünse ağzını kullanmayı iyi becerebilen kadın. tşk.
hayatimstrat kilon nedir bilmiyorum ama beğeni kaygısıyla değil sağlığın için kilo ver. yoksa sen böyle çok güzelsin.
balık etli olan her daim bir adım öndedir. libidosu yüksektir genelde bu kadınların. candırlar, kıymetlerini bilmek gerekir.
Kadın dediğin max 165 cm ve 55 kg olur, balık etli felan bilmem anlamam.
herşeyin abartısı fazla ama fiireball dediği gibi 165 cm 55 kg ideal sınırlar içindedir. 60 kg a kadar da olabilir. Kadına dokunduğunda sertlik değil estetik ve yumuşaklık ister insan. Bence öyle.
nazarımda hafif balık etli kadının her türlü alacağı kapışmadır. biraz hamur hamur olmak, ele gelmek en güzelidir.