bugün

sevgilisi sarıldığında onun içinde kaybolup kendini güvende hissetmek isteyen kızdır. bu yüzden zayıf erkek tercih sebebi olmayabilir.
karakter olarak zayıf olan erkeklerden hoşlanmayan kızlardır.
zevksiz kızlardır.çoğu şişman ve çirkindir.
Bunların hepsi hikaye dediğim olaylardan bir tanesidir. Neymiş erkek zayıfmışta kız erkeğe bakmıyormuş. Bu erkek zayıp ama paralı olursa da aynı şeyi der mi bu mantıktaki bir kız? Zayıf olan o erkeğin altına sırf parası olduğundan dolayı yatarmısın yoksa yatmazmısın? Kızlar,lütfen hikaye anlatmayın.
mottoları kadınlar güce tapardır ve bunu da saklayıp gizlemezler. o yüzden de dokuz köyün dokuzundan da kovulurlar.
tatar ramazan misali rolüm için bana 40 kilo aldırmış kızlardır. amacıma ulaştığım an bu kiloları vereceğim. taa ki...
bu tamamen iç güdülerine kızın yenik düşmesindendir, iri yarı erkeği her konuda daha başarılı olduğunu,herşeyin üstesinden gücüyle kuvvetiyle gelebilir diye düşünür, zayıf, uzun boylu erkeğin de dış görünüşü vardır değinmeden geçmek olmaz, pek bi fenadır, kağıt gibi görüntüsünden kaybeder belkide...
kızların sexe olan düşkünlüğünden ortaya çıkan bulgu.
kendi güçlerine inanmadıkları için güç arayan kızlardır.
eğer ki konu güç, kuvvetse aynı yaşta olan bireylerin benzer boy ve kemik yapısına göre eğer özel olarak spor yapmıyorlarsa kas hacimleri ortalama sayı olarak aynıdır. yani 80 kilo 1.70 küsür bir adamla 65 kilo 170 küsür adamın kas hacimleri aynıdır.

yani bu durum içerisindeki kızlar kendi kendilerine daha güçlü gibi bir açıklamayla beğeni sunmaları bilimsel olarak mantıksızdır.
karşısıdaki erkeğe sarıldığında huzur bulmak, onun kendisni sımsıkı kavrayabilmesini isteyen kızlardır. feci halde genelliyorum; ama zayıf erkekler kırılgandır, kılıbıktır. hafif kilolular ise daha sahiplenici ve güçlü karakterlidir.
yaşasın tombiş erkekler!

erkek dediğin ele gelecek olm!.
sonuna kadar haklı kızlardır. zayıf erkeklerin itici göründüklerini düşünen kızdır. sonuçta zayıflık kızlara yakışıyor erkeklere değil.
içlerinde ardaki kilo farkını kapatma işini ortadan kaldırmaya çalışan kızlar da vardır.

olaya güçlü, kuvvetli diye bakmak alakasızdır. göbek dediğin sadece kemer için güçlü sıfatındadır. ha bir kızın zayıf sevmemesi demek şişman seviyor anlamına gelmez. bu işin ortası olan "normal" de vardır tabi. düz erkek yani.
karakter gücünü kilo ile orantılıyorsa Allah'tan kendisine en kısa zamanda düşünme yetisi verilmesini dilediğim; erkeği kendisini korumakla görevli bir yaratık ve huzuru kaslı bir vücutta bulacağını zannediyor ise de kendisine yurdumuzun çok güzel mağaralara sahip olduğunu ve ancak taş devrinin bir kaç bin sene önce bittiğin hatırlatmayı borç bildiğim kızdır...
akıllı kızlardır vesselam.
n'apcaz olm zayıf erkeği kucağımızda mı gezdirecez?
kendilerini güvende hissetmek isteyen kızlardır. şöyle ki, şu ana kadar iri yarı sevgilisi olan ve tanıdığım kızlara neden diye sorduğum da kendimi daha güvende hissediyorum cevabını aldığımdan ötürü oluşan durumdur. * * * * *

edit: çelimsizsin diye neden eksiliyorsun arkadaşım. *
boksta, tüy siklet diye tabir edilen arkadaşları çekici bulmayan kızlardır.

kadınlardaki hassas 4 noktayı keşfedememekten kaynaklanan tespitlerden bir tanesi daha. ben ne adamlar gördüm deyim yerinde ise tığ gibi olan ve oyadan, kaneviçeye çeşit çeşit örgünün kahramanı olan... kızlar şişman erkekleri sevmez, kızlar zayıf erkekleri sevmez, kızlar beyaz tenli erkekleri sevmez, kızlar esmer erkekleri sevmez, kızlar uzun saçlı erkekleri sevmez, kızlar kısa saçlı erkekleri sevmez, kızlar bıyıklı erkekleri sevmez... hangi kızlar bu standartların atayıcısı meraklara gark ettiler şahsımı. benim tanıdığım hiç bir kız bu tip şeylere takılmaz bile genel itibari ile... kızların erkeklerde hoşlanmadığını bizzat kendilernden öğrendiğim kadarı ile kızlar; bünyesinde yoğun abazanlık barındıran erkekleri sevmezler ve bu konuda da süper bir dayanışmaları vardır*. siz siz olun abazanlık yapmayın ve hamle yapmak için gerekli komutun veyahut hamlenin gelmesini karşınızdaki insandan bekleyin... sonrası 4 hassas noktaya etki edebilmekte saklı zaten.

dipnot: 4 noktayı bekleyen abazanlar sizi; avucunuzu yalayın... kaç öpüşmeyi mundar ettim bu 4 noktayı keşfedene kadar*.
var böyle kızlar, doğrudur. karakteri zayıf erkeklerden hoşlanmıyorlar.
doğal bir beklentisi olan, güce önem veren kızlardır.
allah'ın eksikliklerini aratmaması temennisinde bulunduğum kızlar.
fiziksel anlamda yapılı boylu poslu erkeklerden hoşlanan kızlardır.zayıf erkeklerden hoşlanan kızlar kadar normal insanlardır.tercih meselesidir.
(bkz: kadınlar güce tapar)
göbekte zıplamayı seven kızlardır.
kardeşimin bu önermeyi hak ile yeksan ettiğini gururla söyleyebildiğim başlıktır. olmaz böyle birşey, 1.70 cm boy, 59 kg. lakin kızlar kuyruk.
efendim neymiş, kızlar tombula zayıfa, almana şişmana takılmazlar, ruha bakarlarmış.
*
balina kadar kızlardan hoşlanmayan erkekler kadar masumdurlar.
güncel Önemli Başlıklar