1. 1.
  (bkz: kızların hayalindeki göbekli ve kıllı erkekler)
  8 -1 ... shyer
 2. 2.
  (bkz: gobeksiz erkek balkonsuz eve benzer)
  8 -3 ... dopdop
 3. 3.
  (bkz: NO PROMiSE)
  4 -4 ... no promise
 4. 4.
  aklı başında kızlardır.
  haa holdingi vardır ama zayıftır, ve hala istemiyorsa aklı başında değildir. *
  9 -5 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  tercih meselesidir.

  Aynı zamanda biraz da zayıflığın ne olduğuna bağlıdır, 190 boyundaki 88 kiloluk bireye zayıf diyen kadınlar varken çok değişken bir kavram olduğu kesindir.
  10 ... baybars
 6. 6.
  (bkz: erkek adamın kudreti bilek de degil yürektedir)
  12 -2 ... feri kacmıs iki goz
 7. 7.
  bir uzak doğu felsefesi olan ying yang doğanın dengeden oluştuğunu ifade eder. yani siyah ile beyazın uyumundan. siyah ile beyaz hem birbirinin zıttıdır, hemde doğadaki dengeleyicisi.. aynı şekilde bir atomdaki protonlar elektronların hem zıttıdır hem de dengeleyicisi, işaretlerini de buna göre alırlar. iyi kötünün zıttı aynı zamanda doğadaki dengesidir, sadece iyi ya da kötünün olduğu bir dünya dengesizdir.

  yine bu mantıktan kadınlar östrojendir, erkeklerde testosteron.. kadın erkeğin hem zıttı hem de dengelecisidir. östrojen nasıl nezaket verirse testosteron da o oranda güç verir, kadın ile erkeğin arasındaki zıtlık aynı zamanda dengeleyiciliktir. bir kadını salgıladığı östrojen miktarında testosteron dengeler.

  güç nedir ? gücün tanımını doğada erkekler belirler. kadınlar ise sadece kendi seviyelerinde güç ister. östrojen salgıladığı oranda güçlü bir erkek ister.

  kapitalizmin yöneticileri erkeklerdir. kapitalizmin güç dayatması para olduğundan çoğu kadın buna göre şekillenir, dünya gerçeği budur. güç her çağa göre farklılık göstermiştir. bundan bin sene önce rahip olmak güç göstergesiyken, 500 sene önce bilek kuvveti, şu an içinse para miktarıdır..

  bir kadının erkekte nitelik olarak paraya önem vermesinin nedeni erkeklerin güç tanımını paraya çevirmeleridir. kadınların parayı bir güç olarak görmesinin kaynağı erkeklerdir. dolayısı ile şikayet etmeye de hakları yoktur.

  her kadın aradığı nitelikleri kendisi belirler. her kadın beyninde aradığı erkek için para, boy-kilo-kas, tarz, kültür gibi özelliklere farklı yüzdeler verir. gücün bulunmadığı erkeğe zayıf tanımını yapar.

  güç bir kadın için %60 parayı ifade ederken diğer bir kadın için ereksiyonda durma süresi güç tanımının %80 'ini oluşturabilir. taleb ettiği gücün bulunmadığı erkeğe de zayıf der.

  sonuç olarak her kadın güç tanımını kendisi yapar. bir beklentisi vardır. beklentisini karşılamayan erkek de zayıftır.

  hiçbir kadın zayıf erkeklerden hoşlanmaz. çünkü zayıfın tanımı göreceli ve kişiye göre değişkendir.
  90 -6 ... roy mustang
 8. 8.
  hoşlanılası bir kız modelidir.
  5 -1 ... armyy
 9. 9.
  bu durum içinde daha çok maddesel koşulları barındıran özelliktir.kızlar için böyle bir durum genelde bir tabu veya kurallar zincirini oluşturduğundan nedendir bilinmez erkekler de zayıf kızları tercih etmektedir.iş bu noktada daha bi şekilciliğe kaymaktadır.klasikler aşkın kendisini anlatırken,romantikler kendi aşklarını anlatır ikilemesinden farksız bi durumdur.her kişinin zihninde belli bir imaj-görüntü vardır.karşınızdaki insan o imaja uyduğu için seçersiniz.kızların bu durumda zayıf olmayıp da hani biraz ele avuca gelir cinsten hoşlanmaları normaldir.kızdır bu.eder,yapar.şu çağrı kulaklarda iz eder:^^the image is what you see but never gonna be the way to feel.,,for it is the illusion.^^
  1 ... fayaka
 10. 10.
  kilolu erkeklerden hoşlanan kızlardır.
  4 -3 ... kel kör kirpi