bugün

tanımdan önce şunu belirtmek isterim ki sözlüğün mehmet öz'ü ben değilim. zaten o dallamaya da inanmayalım arkadaşlar. ben amerikan mangosu, bilmem nerenin üzümüyle değil; her an her marketten bulabileceğimiz malzemelerle nasıl sağlıklı zayıfladığımı anlatacağım.

(kaç kişinin evine mango giriyosa... pis herif...)

herneyse... efendim on kiloyu nasıl sağlıklı bir şekilde verdim hemen tarifini yazıyorum.
sabah uyanır uyanmaz yarım litre (yaklaşık iki su bardağı) suyun içersine bir yaprak lahana atıp bunu iyice kaynatıyoruz efendim. lahana haşlanınca güzel kokmaz ama tadında hiçbir gariplik yoktur. bunun içersine arzuya göre bir iki damla limon sıkıp hafif ılıklaşınca da içiyoruz. ardından kahvaltımızı az ekmekle ama güzel bir şekilde yapıyoruz.
kahvaltı yapmazsak mide bütün gün kendini aç hissedeceği için; akşam yemeğine saldırırsınız. bu da lahana suyu diyetini anlamsız kılar.

günde iki öğün yedim ben mesela ; bir kahvaltı bir de akşam yemeği. ama akşam yemeğini asla 6-7 den sonra yemedim. düzenli beslenmek çok önemli. çok fazla çay tüketiyorsanız
limon eşliğinde yapın derim. limonlu çaylar aynı zamanda kış ayları için de oldukça sağlıklıdır.

spor yapmayı uzun süre önce geçirdiğim sakatlık nedeniyle bıraktım. fakat uyandığım da bir kaç bacak egzersizini mutlaka yaparım. bu kilo vermenize yaramaz belki. ama kilo verirken sarkmaları yahut çatlak riskini azaltır.

benden bu kadar. ben yaptım ve çok olumlu sonuçlar elde ettim.
denemesi bedava...
salak salak haplara para harcamayın. az yiyin. spor salonuna yazılın. imkan varsa bol bol yuzün. özellikle o fat ass olan kızlara söylüyorum.
Diyet diyet diye kasmayın.
http://www.eloslazer.com.tr/
boğazınıza hakim olun, mideyi küçültün başka yolu yok.
spor
kondüsyon
egzersiz
çaba ve inanç
9 ay da 40 kilo vermiş sonrasında 3 senede geri almiş birisi olarak. ne yapıyorsan hayat boyu dikkat etmen gerekiyor. diyetini sağlıklı yaşama çeviremedikce boş.
sigaraya başlayın.
bol bol seks yapın. epey kalori harcatıyor.
normal öpüşmek 12, şehvetli öpüşmek 36 kalori yaktırır.
23 kilo vermiş biri olarak söyliyeceğim tek şey sadece ekmek ve türevlerini yemeyi bırakın.*
sadece çaya, kahveye şeker atımını durdurarak 9 kilo verdim. ardından hamur ve ürünlerini hayatımdan çıkardım, 6 kilo civarı verdim. deli gibi kola içip, patlamış mısır, cips yiyen bir insan olmama rağmen bu zevkli faaliyeti haftada 1'e düşürdüm. uzun süredir aynı tempoda devam ediyordum, muayyen dönemi ortaya çıkan tatlı yeme eğilimlerine rağmen verdiğim 15 kilodan 1 kilo geriye aldım, böyle de devam ediyor. çikolata/tatlı tüketimim aynı miktarda fakat geriye kilo olarak dönmüyor. ha bir de ben çok fazla aktif bir insanım hareket etmek çok önemli bu evrede. gırtlaktan kes folluğa otur olmaz tabi. kaldırın popoları tatlım'lar!
yemeyin. Gözünüz doysun lan günde 2 öğün neyinize yetmiyor?
yemek yemeyin.
Ara vermeden sıçın. Durmadan sıçın. Bazen gelinn sözlüğe de sıçın.
Karbonhidrat içeren yiyecekler ile vedalaşın. Spor yapın ve ikinci tabağı almayın.
(bkz: montla sıç)

görsel
En yakındaki erkek Ögrenci yurduna gidin. Mutfak kısmına bir göz atın. O size yeter.
zayıflayın.
Önce kayısı çayınızı içiniz. Ardından 'Haydi eller havaya kalçaya önce öne sonra arkaya' pozisyonunu alıp, bu hareketleri tekrarlayınız.
en baştan almayacaktın o kiloları...
bol bol su için. su içsem yarıyor diye düşünenlerdenseniz, bu entryi görmezden gelin.
Diyete, yarın başlayın.
ötede zayıflayın.
herkese sırrını vermeyeceğim basit eylemdir. aufschluss.
yemek yemeyin, abur cubur yemeyin, meyve yiyin, başka da hiç bir şey yemeyin.