bugün

her tanıştığı kızla cinsel münasebet içine girmeyi hayal eden türk erkeği iş ciddileşince yani evlilik gibi bir durum olduğunda ille de kullanılmamışı olsun istemesinin toplumda kendiliğinden ortaya çıkan karşılığı.
bir sonra verecegine daha once verdigini belli etmemeye calisan kadinlardir. Tebrik ediyorum kendilerini. Halbuki diktirmeseydin ben kabul ederdim gerek yok boyle seylere.
Kendisine saygısı olmayan kadındır.
seni üzeceğine kendi vicdanıyla boğuşuyor. belki bu yaptığı için hep üzülecek ama senin ömür boyu içinin rahat olmasını sağlayacak.

ciddi anlamda orospuluk yapıp sonra bi keriz bulduk kandıralım mantığıyla yapıyorsa da üzücü.
Benim anlamadığım şu. Zarı diktirse bile folloş olmuş kuku anlaşılmaz mi ya. Anlaşılır.
Çok çok bakir biri yutar bunu yani.
Bırak bedenin fahişeyse olsun gönlün fahişe olmasın yeterki.
yorumları okudukça, bizim milletin şu cinsellik konusunda hiçbir zaman, cinsel açlığın afrikası olmaktan kurtulamayacağını anladığım başlık. sapladığım delik dikiş tutmaz diyen mi dersin, size müstehak oh olsun işte diyen mi dersin. hepimiz iğrençleşme konusunda başarılıyız.
Ay canlarım benim onlar*
Önce kadınlara seksi çok görün, sonra da bizi kandırıyorlar diye ağlayın.

Müstehak size. Sizin hak ettiğiniz muamele bu.

Onlara orospu demeden önce kendinize bakın. Onlar suçluysa siz de azmettiricisiniz.
bu konuda bir ingiliz atasözü der ki ;
beni doğruların ile incit , yalanlarınla avutma...
işte türk kızının ne kadar orospu ruhlu olduğunun ispatıdır. Gidin rus, ukraynalı, malezyalı kız ile evlenin ama bu türk milletinden kız felan almayın amk. Anne olmayıda hak etmiyorlar, evlenmeyide.
burada tercih edilmesi gereken tarz hangisidir ;
düz dikiş mi ?
overlok mu ?
birtek türkiye' de ve müslüman ülkelerde vardır. neden acaba?

çünkü cinsel özgürlüğün olmadığı, baskıcı toplumlarda yalan, ikiyüzlülük kaçınılmazdır.
tırt bi zara derin anlamlar yüklerseniz bazı şeylere kapı aralarsınız. kendine saygısı olmayan kadın zara derin anlamlar yükleyen saçma sapan bi tipi de bulur, gider zarını da diktirir. onu özsaygıdan yoksun diye eleştirmek yerine beni kandırdı diye ağlıyosanız, zarı diktiren kadından tek farkınız onun bunu yapmasına sebep olan şeyin kendiniz olmanızdır. yoksa aynı bok.

ya siz evlensenize çk ykşysnz.
muhtemelen muhafazakar piyasasına hitap eden kadınlardır. genelde bekareti bu kesim çok takıyor çünkü.
o yüzden muhafazakarlar çok tepki gösteriyor. nihahaha.
hiçbir kadın cinayetinde bu kadar tepkili görmedik nedense.
önce siktirin sonra diktirin, adından muhafazakar beyinize ilk ben girdim heyecanını yaşatın.
çok gülüyorum ben bunlara ya.

dünya adil bir yer değil dostum.
Kerhaneden emekli olmuş fahişe kadın bunların yanında daha namuslu, daha mahsun ve daha güvenilir durur.

Çünkü zar diktirmek( onlarca erkekle yatıp kız görünmek) iffetin munafıklığıdır.