1. 41.
    en az 50 kere izlediğim,yine olsa yine izlerim dediğim, baş rol oyuncusu osman cavcı olan, absürd başyapıt.
    1 ... la maison bleu
  2. 42.
    mobilyacı zımpara hüseyin'in arkadaşıdır.
    1 ... cabukcikar yandimov
  3. 43.
    -hello sedefcim. şu yoğurdu rica etsem sırtıma sürer misin felaket cızırdıyorum.

gibi repliklere sahip süper film.
    ... brigantes
  4. 44.
    star tv'de en iyi ihtimalle her 2 pazar gününde bir yayınlanan komedi filmi. hayatımda her açıdan çok travmatik izler bırakmış doksanların kaotik dünyasını durağan bir pazar gününde deniz, kum, güneş, göğüse kadar çekilmiş kot pantolonun sıktığı tişörtün içinden kendisine sağlanan daracık alanı protesto eden memelerden mürekkep mizanseninde gördükçe insanı kafasını duvardan duvara vurmaya iten bir yapımdır. bir de ara sıra istemdışı gülersiniz.
    1 -1 ... eraserhead
  5. 45.
    "falan yani" laflarının türlü versiyonları bu filmden türemiştir. az önce filmi yeniden izleyince, dilime nerden takıldığını unuttuğum türlü laf öbeciğinin bu filmden hatıra kaldığını hatırladım.
    1 ... fidelcastro
  6. 46.
    en sağlam tv filmlerindendir. pek eğlencelidir.

- sen okumadın mı?

+ aslında okuyacaktım ama ilkokul bitince askere aldılar.
    2 -2 ... pulp fiction
  7. 47.
    izlediğim en harika Türk filmi. Daha da güzelini seyredebileceğimi sanmıyorum. Her sahnesi ayrı bir olay. Acıbademli Seyfi dikkatle izlenmesi gereken bir karaktedir.

-birgün bi karı arakladım
    -yapma...
    -yapma değil hakiki ......

külodu da çıkarttım.. sonra lastiği de çıkarttım. sapan yapıp doğru kuş vurmayaa.......

Zonta zonta adlı şarkı.. 90 lı yıllar.. bu film bambaşkaydı bambaşka
    3 ... megajardel
  8. 48.
    türk sinemasının eli yüzü düzgün komedi filmlerindendir, gerçekten güldürür. 90'lı yıllarda yazın habercisiydi bu film, star her hafta gösterirdi mutlaka.
    4 ... cool adam
  9. 49.
    seyfettin otobüste oturuyordur, kız 57 numarayı sorar, yanına gelir ve ukala bi tavırla yer ister

- izin verir misiniz!
    + başımın üstüne..

dshfjkhdjkgh
    1 ... votkamla erigimi getirin ulan
  10. 50.
    olsa da izlesek diye yıllardır beklenendir, zira bu film internetten izlenince aynı tadı vermez, illa ki star tv de izlenmelidir.
    5 ... motosikletli kiz